Zaginęła 14-letnia Wiktoria Saługa – Trwa akcja poszukiwawcza!

foto. Policja

W Kamieńcu, województwo tarnogórskie, trwają intensywne poszukiwania 14-letniej Wiktorii Saługa, która oddaliła się z ośrodka leczniczego. Dziewczynka cierpi na autyzm, co sprawia, że jej bezpieczeństwo jest priorytetem. Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą mieć informacje na ten temat.

Trwają poszukiwania Wikorii Saługa

Wiktoria oddaliła się z miejsca zimowych zabaw, na których przebywała razem z innymi pacjentami ośrodka leczniczego w Kamieńcu. W chwili zaginięcia miała na sobie czarne buty, czarne spodnie dresowe oraz czarną kurtkę. Jej ręce ochraniały jasne rękawiczki. Wiktoria jest niska, ma około 150 cm wzrostu i krępą budowę ciała. Cechą charakterystyczną jest jej koślawy chód.

Ze względu na jej problemy zdrowotne oraz niską temperaturę, policjanci apelują do mieszkańców o udzielanie informacji na temat jej możliwego miejsca przebywania. Dotarli do informacji, że dziewczynka mogła oddalić się autobusem miejskim w kierunku Pyskowic lub Gliwic.

Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach pod numerem 47 853 42 55. lub na numer 112.

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt