Zaginęła 12-letnia Wiktoria Paszek – trwają poszukiwania

foto. Policja Cieszyn

Policjanci poszukują zaginionej Wiktorii Paszek. 12-latka wyszła z miejsca zamieszkania dziś rano i od tego momentu nie nawiązała z nikim kontaktu. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Policją.

Trwają poszukiwania Wiktorii Paszek z Mnicha

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Mnicha (gmina Chybie). Zaginiona wyszła z domu przed godziną 8.00 rano (dn. 15 stycznia 2024 roku). Do chwili obecnej rodzina nie ma kontaktu z zaginioną, miejsce jej pobytu pozostaje nieznane.

Rysopis:
– wzrost 160 cm
– szczupłej budowy ciała
– włosy długie proste ciemne
– oczy brązowe

W momencie zaginięcia ubrana była w zimową czapkę (w poziome paski w kolorze rózowe i zielone), czarny zimowy płaszcz do kolan, jasne spodnie dresowe w kolorze kremowym, ciemne zimowe wysokie obuwie ( glany). W momencie zaginięcia miała ze soba dwa plecaki- jeden w kolorze szarym, a drugi w kolorze szaro-czarnym.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 47 85 732 00, 47 85 732 55, Komisariatem Policji w Strumieniu nr tel. 47 85 739 10 lub z najbliższą jednostką policji — numer alarmowy 112!

TAK BYŁA UBRANA W DZIEŃ ZAGINIĘCIA:

źródło: Policja Cieszyn

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt