Zaginął 17-letni Jakub

Policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej prowadzą sprawę poszukiwawczą za 17-letnim Jakubem Gadowskim, który w dniu 10 listopada 2022 roku samowolnie oddalił się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym i mogą pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi poszukiwania, tel. 47 857 02 00 lub 47 857 12 55 Liczymy na Państwa pomoc.

Policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej poszukują zaginionego 17-letniego Jakuba GADOWSKIEGO. Chłopak po raz kolejny samowolnie opuścił miejsce zamieszkania w dniu 10 listopada i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym i mogą pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi poszukiwania. Telefon 47 857 02 00 lub 47 857 12 55, adres e-mail: kp2@bielsko.ka.policja.gov.pl.  Liczymy na Państwa pomoc.


Rysopis: wzrost 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie kol. ciemny blond, twarz owalna, jasna karnacja, oczy kol. niebieskiego
Ubrany: kurtka koloru czarnego, biała czapka z daszkiem, spodnie koloru ciemnozielonego, czarna bluza, buty typu adidas kol. niebieskiego ( wychodząc z domu, zabrał ze sobą również ubrania na zmianę).

źródło Policja Bielsko

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt