Zaginął 15-letni Michał Ostrychacz z Wałbrzycha!

foto. Zaginieni przed laty

Michał Ostrychacz, 15-letnia chłopiec z Wałbrzycha, wyszedł z domu i dotychczas nie nawiązała kontaktu z rodziną. Bliscy obawiają się o bezpieczeństwo nastolatka i proszą wszystkich o wsparcie w jego odnalezieniu.

Zaginął 15-Letni Michał Ostrychacz

Michał opuścił swoje mieszkanie w czwartek, 16 listopada, około godziny 17:00, nie dając żadnych informacji rodzinie na temat swojego celu ani planów powrotu. Od tamtej chwili nie udało się nawiązać z nim kontaktu. Warto podkreślić, że Michał nie ma przy sobie dokumentów osobistych, co wzbudza jeszcze większy niepokój jego bliskich. Najnowsze informacje wskazują, że Michał mógłby posiadać przy sobie telefon komórkowy, jednak urządzenie jest cały czas nieaktywne, co utrudnia śledzenie jego lokalizacji.

Rysopis:
Wzrost: ok. 160cm
Sylwetka: szczupła budowa ciała
Włosy: ciemny blond
Oczy: niebieskie
W dniu zaginięcia ubrany był w czarne spodnie dresowe i czarną kurtkę.

Apel o pomoc w poszukiwaniach chłopca

Rodzina obawia się o zdrowie i bezpieczeństwo Michała, dlatego też wszelkie dostępne środki są obecnie podejmowane w celu odnalezienia nastolatka. W mediach społecznościowych pojawił się apel rodziny o wsparcie w poszukiwaniach, a organizacje zajmujące się poszukiwaniem zaginionych osób zamieściły zdjęcia chłopca, prosząc o maksymalną liczbę udostępnień postów.

CZYTAJ TAKŻE:

 Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji II w Wałbrzychu pod numerem 47 875 79 00 lub pod numer 112.

Można również anonimowo skontaktować się z organizacjami na Facebooku, jak np. Poszukiwani, Zaginieni Cały Świat, czy Zaginieni przed laty.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt