Zabytkowe samochody wyjechały w trasę po europie – przejadą ok. 4tys. kilometrów

foto: FB Classic Group

Dziewięć zabytkowych pojazdów, pełnych pasjonatów motoryzacji, wyruszyło z Bielska-Białej na ekscytującą dwutygodniową wyprawę po europie. Trasa licząca około 4 tysiące kilometrów zaprowadzi uczestników do malowniczych zakątków południowej Europy, zapewniając niezapomniane wrażenia i unikalne doświadczenia. Pierwszym przystankiem będą Włochy, skąd podróżnicy popłyną promem do Grecji.

Classic Tour 2024: Start z Bielska-Białej do Ankony

Classic Tour to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników motoryzacji klasycznej. Wyprawa startuje w Bielsku-Białej, a pierwszym etapem jest przejazd do włoskiej Ankony, skąd uczestnicy podróżują promem do Grecji. Trasa powrotna prowadzi przez malownicze wybrzeża Albanii, Czarnogóry, Chorwacji oraz przez Słowenię i Austrię. Podróż zabytkowymi pojazdami to nie tylko okazja do zobaczenia pięknych miejsc, ale również sposób na doświadczenie różnorodności kulturowej regionu.

Organizatorem wydarzenia jest bielska firma Classic-Group, znana wśród pasjonatów zabytkowej motoryzacji. Firma nie tylko doradza w zakupach i sprowadza pojazdy, ale również importuje zabytkowe części i organizuje zloty oraz rajdy. Kwalifikacja do udziału w wyprawie wymaga, aby pojazdy były w dobrym stanie technicznym, zdolne do osiągania prędkości 100 km/h, co zapewnia płynność i bezpieczeństwo podróży.

Classic Tour to więcej niż zwykły rajd. To podróż przez historię, podczas której uczestnicy mają szansę nie tylko na własne oczy zobaczyć unikatowe pojazdy, ale i przemierzyć drogi, które każdego roku stanowią tło dla niezapomnianych historii. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt