Zabójstwo w Szumsku. Ofiarą matka dwójki dzieci.

W miejscowości Szumsk w województwie mazowieckim doszło do przerażającego wydarzenia. 27-letni mężczyzna dopuścił się makabrycznego czynu, odcinając głowę 45-letniej kobiety przy użyciu ostrego narzędzia. 

Makabryczne morderstwo w Szumsku

Szczegóły tego dramatu są zatrważające. Ofiara była matką dwójki dzieci i miała łączyć ją więzy rodzinne ze sprawcą tego okrutnego czynu. Na miejscu zbrodni pracowali technicy policyjni, starannie zbierając każdy ślad, a prokurator niezwłocznie rozpoczął śledztwo w tej makabrycznej sprawie.

Zaskakujące jest to, że 27-latek został zatrzymany stosunkowo szybko, aktualnie znajduje się w policyjnym areszcie. Sprawca został schwytany na terenie Olsztyna.

Morderstwo i Jego Szczegóły

Informacje wskazują, że 45-latka zginęła w wyniku ciosów zadanych ostrym nażędziem, a jej zwłoki zostały znalezione w domu jednorodzinnym przez członka rodziny. Szczegóły samego zabójstwa są dotąd trzymane w tajemnicy przez policję.

“27-latek dokonał zabójstwa używając dwóch noży. Przebieg zdarzenia był niezwykle drastyczny. Finałem była dekapitacja ofiary” – poinformował prokurator, Marcin Bagiński.

Po kilku godzinach od zgłoszenia tragedii, mężczyzna podejrzewany o okropny czyn został schwytany. Rzeczniczka Policji ujawniła, że 27-latek był wcześniej notowany za posiadanie narkotyków i był osobą z rodziny ofiary. Informację potwierdza również prokurator Bagiński. 

Podejrzany to brat ofiary, mieszkaniec tej samej miejscowości, czyli Szumska. Podczas przesłuchania przyznał się do zabójstwa, odpowiadał na pytania i złożył obszerne, bardzo szczegółowe i drastyczne w swojej wymowie wyjaśnienia – powiedział prokurator Bagiński.

Po dokonaniu zbrodni samochodem ofiary 27-latek udał się w kierunku Olsztyna i na terenie tego miasta został zatrzymany tego samego dnia przez policjantów. Stało się to po podjętym niemal natychmiast pościgu, ponieważ mężczyzna był jedną z osób typowanych do ustalenia, że to właśnie on jest sprawcą zabójstwa

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt