Z Żywca i Bielska-Białej do Zakopanego – Na dzień dziecka, dzieci pojadą za darmo

foto: Rynek Kolejowy / Przemysław Brych

Koleje Śląskie przygotowały wiele atrakcyjnych ofert dla pasażerów z okazji nadchodzącego długiego weekendu oraz Dnia Dziecka. Dzięki nowym połączeniom i specjalnym promocjom, podróżowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe i opłacalne.

Ornak z Bielska-Białej i Żywca do Zakopanego

Z myślą o pasażerach planujących wyjazdy podczas długiego weekendu, Koleje Śląskie uruchomiły dodatkowe połączenia. Popularne trasy z Bielska-Białej i Żywca do Zakopanego znów będą dostępne. Pociąg “Sprinter Ornak” będzie kursował od czwartku do niedzieli, wyruszając z Katowic o godzinie 6:14 i docierając do Zakopanego o 10:22. Pasażerowie mogą również wsiąść do pociągu w Bielsku-Białej o 7:10 lub w Żywcu o 7:41.

Koleje Śląskie zachęcają także do skorzystania z promocji “W grupie raźniej”. W ramach tej oferty, jeden pasażer może zakupić bilet 24-godzinny za 100 zł i zabrać ze sobą trzy dodatkowe osoby. Promocja ta obowiązuje na wszystkich trasach regionalnych, co sprawia, że podróżowanie w grupie staje się jeszcze bardziej opłacalne.

Z okazji Dnia Dziecka, PKP Intercity przygotowało wyjątkową ofertę. Dzieci i młodzież do 16. roku życia mogą podróżować po całej Polsce za darmo. Promocja obejmuje wszystkie pociągi Intercity. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy pobrać darmowy bilet w kasie biletowej lub bezpośrednio u konduktora. Podczas kontroli biletów wymagane jest okazanie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka. Jest to doskonała okazja, aby dzieci i młodzież mogły cieszyć się podróżami po całym kraju bez ponoszenia kosztów.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt