Z Bielska i Żywca do Zakopanego jeszcze szybciej? W przyszłym roku będzie to możliwe!

foto. FB Linia Żywiec - Sucha Beskidzka

22 grudnia powrócił do rozkładu jazdy pociąg IC “Halny” oferując szybsze i bezpośrednie połączenie do Zakopanego. Czas podróży został znacząco skrócony, a wszystko na to wskazuje, że w przyszłym roku dostaniemy się do Zakopanego jeszcze szybciej.

Szybsza podróż pociągiem do Zakopanego - za rok będzie jeszcze lepiej

Pociąg IC “Halny” powrócił do rozkładu jazdy, oferując jeszcze szybszy i bardziej komfortowy sposób podróżowania. Dzięki zrealizowanym inwestycjom, czas przejazdu pociągu z Żywca został skrócony do zaledwie około 2 godzin 30 minut (bez wydłużonych postojów).

Planowana modernizacja linii kolejowej Żywiec – Sucha Beskidzka, zaplanowana na rok 2024, to kolejny krok w poprawie jakości podróży. Po jej zakończeniu podróż z Zakopanego do Żywca powinna trwać jeszcze krócej, około 2 godzin. To znaczące ułatwienie dla podróżujących.

Podróż bezpośrednim pociągiem do Zakopanego

Jednym z atutów podróży pociągiem do Zakopanego są niezapomniane widoki, które można podziwiać przez okno. Trasa przebiegająca przez Bielsko-Białą, Żywiec, Jeleśnię, Hucisko, Lachowice Centrum, Suchą i Maków zachwyci pasażerów pięknem górskiej scenerii.

Podróż bezpośrednim pociągiem jest możliwa codziennie w okresie od 22 grudnia do końca lutego. Aktualny rozkład jazdy znajdziecie TUTAJ.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt