Z rzeki Soły wyłowiono ciało mężczyzny.

W Porąbce, w rzece Sole ujawniono ciało starszego mężczyzny.  Informację potwierdziła lokalna policja, rozpoczynając dochodzenie w tej sprawie.

W rzece Sole znaleziono ciało mężczyzny

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedziele tj. 13 sierpnia ok. godz. 16:00 w Porąbce w okolicach ul. Żywieckiej. Straż pożarna, policja oraz pogotowie zostali wezwani, gdy w rzece Sole ujawniono ciało mężczyzny.

Po dojeździe na miejsce niezwłocznie podjęto działania ratownicze. Mimo wysiłków służb medycznych, nie udało się przywrócić życia. Lekarz, który był obecny na miejscu, stwierdził zgon starszego mężczyzny.

Prowadzone jest dochodzenie

Informacje na temat tożsamości oraz okoliczności śmierci starszego mężczyzny są wciąż ograniczone. Śledczy starannie analizują dowody i wszelkie dostępne informacje, aby ustalić przyczyny śmierci. Postępowanie w tej sprawie prowadzi prokuratura w Żywcu oraz komisariat w Kobiernicach. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Jarmark Św. Wita 2024 w Żywcu

Jarmark Świętego Wita, będący Ogólnopolskim Festiwalem Smaków, to coroczna impreza, która przyciąga miłośników tradycyjnych polskich produktów i rękodzieła z całego

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt