Z Bielska-Białej dojedziemy bliżej Rynku w Krakowie – uruchomiono nowy przystanek.

foto. karnet.krakowculture.pl

Wielką nowiną dla podróżujących z Bielska-Białej i okolic jest otwarcie nowego przystanku kolejowego w centrum Krakowa – Przystanek Kraków Grzegórzki. Z przystanku łatwo dotrzeć na Stare Miasto i Kazimierz, a bliskość przystanków tramwajowych usprawni łączenie podróży. 

Z nowego przystanku w Krakowie można dostać się szybciej na Rynek

Przystanek Kraków Grzegórzki znajduje się w samym centrum Krakowa, przy nowej estakadzie kolejowej, obok wiaduktu na ul. Grzegórzeckiej, co czyni go idealnym punktem wyjścia do zwiedzania miasta. Bez problemu można stąd dostać się na Stare Miasto i Kazimierz, gdzie czekają liczne atrakcje turystyczne. W okolicy przystanku znajdują się również przystanki tramwajowe i autobusowe. To oznacza, że podróżni mogą łatwo przesiąść się na inne środki transportu i kontynuować podróż w dowolnym kierunku.

Pasażerom spacer z peronu na Rynek w Krakowie zajmie ok. 10 minut, a na Kazimierz nieco ponad 5.

foto. PLK
foto. PLK

Podróż Bielska-Biała - Kraków Grzegórzki - CENA

Zapraszamy do podróży pociągami między Bielskiem-Białą a Krakowem! Cena biletu normalnego pomiędzy tymi miastami wynosi 21,50 zł (ze zniżką studencką 10,53 zł, dla ucznia 13,54 zł). Bilety na przejazd można kupić w kasach biletowych, przez stronę przewoźnika POLREGIO lub u konduktora w pociągu – zachęcają Koleje Śląska Cieszyńskiego

Źródło: Koleje Śląska Cieszyńskiego, PKP PLK

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt