Youtuberzy kręcili program w Bielsku-Białej. Pojawili się także w Żywcu

W Bielsku-Białej rozpoczął się drugi sezon programu “Sabotażysta” Remigiusza Wierzgonia, znanego jako reZi. Pierwszy odcinek kręcony w tej lokalizacji już bije rekordy popularności na kanale YouTube.

Sabotażysta 2

“Sabotażysta” to psychologiczna gra, która wciąga widzów w świat podstępu i intryg. Program skupia się na dwóch tajnych “zdrajcach”, których zadaniem jest sabotowanie działań pozostałych uczestników, rywalizujących między sobą w różnorodnych wyzwaniach. W drugim sezonie programu wzięło udział dwunastu popularnych influencerów, w tym znane postacie jak Jeleniewska i Konopsky.

Uczestnicy programu zmierzą się z różnorodnymi zadaniami, kręconymi m.in. na Stadionie Miejskim, w Teatrze Polskim, Bielskiej Galerii BWA czy MDK. Każdego dnia będą musieli stawić czoła nowym wyzwaniom, a wygrana może przynieść im aż 50 tysięcy złotych.

“Sabotażyści nie wiedzą o sobie nawzajem, ale mają oni jeden wspólny cel… nie dać się złapać i zrobić wszystko, by zadania nie zostały wykonane prawidłowo!” – wyjaśnia Remigiusz Wierzgoń. Każdego dnia odbywa się obrada, podczas której uczestnicy muszą odpowiedzieć na kluczowe pytanie: kto z nich jest sabotażystą? Influencerzy, którzy otrzymają najwięcej głosów, są zmuszeni opuścić program.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry