XVII Gminna Feta – Dni Łodygowic 2024 – Gwiazdą wieczoru WEEKEND

foto: WEEKEND

Serdecznie zapraszamy na XVII Gminną Fetę w Łodygowicach, która odbędzie się 6 lipca 2024 roku. To wyjątkowe wydarzenie jest doskonałą okazją do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się bogatym programem muzycznym, tanecznym i różnorodnymi atrakcjami. Wójt Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łodygowicach przygotowali dla uczestników wiele niespodzianek.

XVII Gminna Feta w Łodygowicach

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 występem Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Łodygowic, która wprowadzi uczestników w muzyczny nastrój. Następnie, o 16:30, scenę przejmie zespół “Dukat” z Magdaleną Siedlok, prezentując energetyczne utwory. Kolejną atrakcją będzie koncert “Zacznij od Bacha” w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu, który rozpocznie się o 17:40. Wieczór muzyczny uświetnią także zespoły: “Tribute to Maanam” o 18:40 oraz lokalny zespół “METR POD ZIEMIĄ” z Łodygowic o 19:40. Główna atrakcja wieczoru, zespół “WEEKEND”, wystąpi o godzinie 21:00, zapewniając niezapomniane wrażenia muzyczne. Na zakończenie, o 22:30, odbędzie się dyskoteka prowadzona przez DJ-a Camillo.

Oprócz występów muzycznych, uczestnicy będą mieli okazję podziwiać pokaz taneczny sekcji tańca nowoczesnego, który odbędzie się o 17:30. To widowisko z pewnością dostarczy wielu emocji i zachwyci swoją dynamiką. Dla najmłodszych przygotowano dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy oraz stoiska z zabawkami i biżuterią. Dodatkowo, dostępne będą żarciowozy serwujące różnorodne dania, stoisko gastronomiczne Koła Gospodyń Wiejskich (KGW) oraz napoje i wata cukrowa.

XVII Gmina Feta w Łodygowicach - Program

16:00 – Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Łodygowic
16:30 – Koncert Zespołu “Dukat” z Magdaleną Siedlok
17:30 – Pokaz taneczny sekcji tańca nowoczesnego
17:40 – Koncert “Zacznij od Bacha” w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu
18:40 – Koncert Zespołu “Tribute to Maanam”
19:40 – Zespół “METR POD ZIEMIĄ” z Łodygowic
21:00 – ZESPÓŁ “WEEKEND”
22:30 – Dyskoteka z Dj-em Camillo

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt