XII Edycja letniej sceny sfery

Tegoroczne lato w Bielsku-Białej pełne będzie muzycznych inspiracji, których nie zabraknie również w Galerii Sfera. Z przyjemnością zapraszamy w każdy piątek wakacji na plac Bolka i Lolka, który zamieni się w koncertową przestrzeń. Moc muzycznych wrażeń, plenerowa formuła ze strefą relaksu oraz szeroka oferta gastronomiczna naszych restauracji i kawiarni sprawią, że będzie to najlepszy sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Bass Astral, Sonar, Julia Marcell, Kasia Lins, Skubas – to zaledwie kilka nazwisk, które usłyszymy podczas najbliższych tygodni w Bielsku-Białej w ramach Letniej Sceny Sfery, którą w tym roku organizujemy przy ścisłej współpracy z Cavatina Hall. Wyjątkowo mocny i różnorodny repertuar idealnie wpisuje się w cykl letnich wydarzeń w mieście. Swoje muzyczne upodobania znajdą tutaj fani alternatywy, indie rocka, elektroniki, popu, techno, folku czy też muzyki latynoskiej.

1 lipca wydarzenie otworzy koncert formacji Lordofon. Założona trzy lata temu przez Macieja Poredę (MC) i Michała Jurka (producent) prezentuje oryginalną mieszankę rapu, muzyki miejskiej i gitarowej alternatywy.

Tydzień później swój repertuar zaproponuje producent i multiinstrumentalista Bass Astral, a 18 lipca usłyszymy prosto z Kolumbii Edi Sáncheza, który wraz ze swoim zespołem przeniesie nas w świat od rumby, przez cha-chę i mambo, aż po salsę. 22 oraz 29 lipca należeć będzie do duetów, najpierw Sandecki Brothers, a następnie SONAR.

5 sierpnia usłyszymy zdobywczynię Fryderyka, Julię Marcell, tworzącą muzykę alternatywną opartą przede wszystkim o brzmienia fortepianu i gitary elektrycznej. Nie zabraknie również zaproszenia do tańca w rytm salsy wraz z zespołem Salsa Central. Na koniec czekają nas brzmienia w wykonaniu Kasi Lins oraz Skubasa, którzy mocnym akcentem zakończą tegoroczne wydarzenie.

Plan koncertów:
1 lipca: Lordofon
8 lipca: Bass Astral
15 lipca: Edi Sánchez & The Latin Lovers
22 lipca: Sandecki Brothers
29 lipca: Sonar Live Act
5 sierpnia: Julia Marcel
12 sierpnia: Salsa Central
19 sierpnia: Kasia Lins
26 sierpnia: Skubas

Nie może Was tam zabraknąć! Zapraszamy!

Koncerty rozpoczynają się o godzinie 18.00, na placu Bolka i Lolka przed Galerią SFERA.

źródło/foto Galeria Sfera Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt