Wypadek w Żywcu – osoba dorosła i dziecko trafiły do szpitala

Dziś około godziny 13:30 w Żywcu doszło zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Komisji Edukacji Narodowej oraz Południowej na osiedlu 700-lecia. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. 

W wyniku wypadku w Żywcu zostały poszkodowane dwie osoby, w tym dziecko

Na miejscu wypadku pojawiły się wszystkie służby ratunkowe, włącznie ze strażą pożarną, policją oraz dwiema karetkami ratownictwa medycznego. Natychmiast podjęto działania w celu udzielenia pomocy poszkodowanym.

Jak poinformował nas oficer prasowy straży pożarnej, w wyniku zderzenia dwóch pojazdów, ranna została osoba dorosła i dziecko. Straż pożarna była pierwsza na miejscu i udzieliła niezbędnej pomocy, a następnie przekazała poszkodowanych ratownikom medycznym. Ranni zostali przetransportowani do szpitala w celu dalszego leczenia. Aktualny stan ich zdrowia nie jest na razie znany.

Z kolei jak poinformowała nas oficer prasowa policji, aktualnie nie są znane szczegółowe okoliczności wypadku. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie, aby ustalić przyczyny i przebieg zdarzenia. Więcej informacji wkrótce..

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt