Wypadek w Nieledwi – Samochód wypadł z drogi i dachował w rzece

foto: OSP Nieledwia

Dziś nad ranem w miejscowości Nieledwia, w powiecie żywieckim, doszło do groźnego wypadku drogowego. Samochód wypadł z drogi i dachował, lądując w rzece. Na szczęście kierowca uniknął poważnych obrażeń.

Wypadek w Nieledwi - Samochód dachował w rzece

Wczesnym rankiem, o godzinie 5.48, strażacy zostali wezwani do miejscowości Nieledwia, gdzie doszło do groźnego wypadku. Samochód wypadł z drogi i dachował, lądując w rzece Nieledwianka. Na szczęście kierowca, dzięki pomocy mieszkańców, opuścił pojazd przed przybyciem służb ratunkowych.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, strażacy podjęli natychmiastowe działania. Ich pierwszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca oraz odcięcie dopływu prądu i gazu w samochodzie, aby uniknąć ewentualnych zagrożeń. Następnie przystąpili do wyciągania pojazdu z rzeki. Cała akcja trwała około 50 minut.

Z relacji wynika, że w samochodzie podróżował tylko kierowca, który na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń. To prawdziwe szczęście, biorąc pod uwagę powagę wypadku. 

Apel o Ostrożność na Zimowych Drogach

To kolejne przypomnienie o tym, jak trudne warunki panujące na drogach zimą mogą być niebezpieczne. Służby apelują do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do aktualnych warunków pogodowych. Odpowiednie opony zimowe oraz zachowanie większej odległości między pojazdami to kluczowe czynniki, które mogą pomóc uniknąć wypadków.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry