Wypadek w Milówce – osoby poszkodowane trafiły do szpitala.

Wczoraj w Milówce na drodze S1 doszło do zderzenia dwóch samochodów. Konieczne było przewiezienie osób poszkodowanych do szpitala.

Zderzenie dwóch samochodów w Milówce

Do wypadku drogowego doszło w miejscowości Milówka, na zjeździe z drogi ekspresowej S1 ok. godz. 13:30. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący Iveco, 35-letni mężczyzna, z nieznanej dotąd przyczyny, najechał na tył stojącego przed sygnalizatorem świetlnym samochodu marki Mercedes.

Niestety, w wyniku tego zdarzenia trzy osoby podróżujące Mercedesem odniosły obrażenia ciała i zostały przewiezione do szpitala. 

Należy podkreślić, że ruch wahadłowy na tym odcinku drogi ekspresowej S1 może wpływać na bezpieczeństwo podróżujących. Z tego powodu konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. W przypadku zdarzenia w Milówce, najechanie na tył poprzedzającego pojazdu sugeruje, że kierowca Iveco prawdopodobnie nie zachował odpowiedniej odległości i nie dostosował prędkości do aktualnych warunków drogowych.

Obecnie trwa postępowanie prowadzone przez policję z żywieckiej Komendy Policji, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego wypadku drogowego.

foto. żywiec112

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry