Wypadek w Łagiewnikach. Śmierć poniosły trzy osoby w tym jedno dziecko!

foto. doba.pl

21 listopada po godzinie 13:00 miało miejsce tragiczne zdarzenie na drodze Łagiewniki – Jordanów Śląski (województwo dolnośląskie), które skutkowało trzema ofiarami śmiertelnymi. Karambol wywołany zderzeniem trzech pojazdów wymagał natychmiastowej interwencji służb ratunkowych.

Trzy pojazdy zderzyły się na drodze Łagiewniki - Radzików

Tragedia rozegrała się, gdy kierujący fordem zderzył się z samochodem ciężarowym. Silne uderzenie było na tyle potężne, że ford odbił się od pierwszej ciężarówki i zderzył się z drugim pojazdem ciężarowym. To nieszczęsne zdarzenie doprowadziło do śmierci trzech osób znajdujących się w samochodzie osobowym, w tym dwóch dorosłych i jednego małego dziecka.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o wypadku na miejsce udali się ratownicy. Na miejscu pracuje obecnie 10 zastępów straży pożarnej oraz jednostka ratownictwa technicznego z Wrocławia. Policja oraz pogotowie ratunkowe również są zaangażowane w działania ratunkowe.

Na miejscu tragedii prowadzone są oględziny z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu ruchu drogowego, aby ustalić dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku. Na ten moment (godz. 15:00) droga jest całkowicie zablokowana.

CZYTAJ TAKŻE:

Ten tragiczny wypadek drogowy jest przypomnieniem o ogromnej roli bezpieczeństwa na drogach. Warto pamiętać o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego, ostrożności podczas wyprzedzania i dostosowaniu prędkości do warunków na drodze. Nasze życie i życie innych uczestników ruchu zależy od naszych decyzji za kierownicą.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry