Wypadek w Grabównie pod Piłą: Nie żyje kierowca, cztery osoby zostały ranne

foto. KPP Piła

W miejscowości Grabówno, położonej w powiecie pilskim (woj. Wielkopolskie), doszło do tragicznego wypadku drogowego, który zakończył się śmiercią jednej osoby. Cztery pozostałe zostały ranne.

Śmiertelny wypadek w Grabównie

Do wypadku doszło dzis , około godziny 12:30, na drodze krajowej numer 10. Trzy pojazdy uczestniczyły w tragicznym zderzeniu, w wyniku którego śmierć poniósł kierowca jednego z samochodów.

Według informacji przekazanych przez służby na miejscu zdarzenia, 74-letni kierowca samochodu osobowego podczas próby wyprzedzania zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym z naprzeciwka samochodem marki Toyota. Niestety, 74-letni mężczyzna zginął na miejscu, a jego 74-letnia pasażerka została przewieziona do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Po zderzeniu z Toyotą, pojazd sprawcy odbił na jadący obok samochód marki Renault. Na szczęście kierowcy Renault nie odnieśli żadnych obrażeń w wyniku tego zdarzenia.

CZYTAJ TAKŻE:

Działania służb ratunkowych

Policja, działając pod nadzorem prokuratury, natychmiast rozpoczęła śledztwo w celu wyjaśnienia dokładnych okoliczności wypadku. 

Na miejsce wypadku udało się sześć zastępów straży pożarnej oraz trzy załogi ratownictwa medycznego.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt