Wypadek w Czerwionce-Leszczynach. Śmiertelne potrącenie mężczyzny przez koparkę.

W poniedziałek, 20 listopada, na terenie składu węgla przy ulicy Furgoła w Czerwionce-Leszczynach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Operator koparki potrącił śmiertelnie 38-letniego mężczyznę. Policja prowadzi śledztwo, aby wyjaśnić szczegółowe okoliczności tej tragedii.

Śmierć na terenie składu węgla w Czerwionce-Leszczynach

O godzinie 17:45 policjanci z Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach zostali wezwani na miejsce wypadku. Na terenie składu węgla przy ulicy Furgoła natychmiast przystąpili do działań mających na celu ustalenie przebiegu zdarzenia. 

CZYTAJ TAKŻE:

Na miejscu zjawili się ratownicy medyczni, którzy pomimo podjętej natychmiastowej pomocy, nie zdołali uratować 38-letniego mężczyzny.

Dochodzenie w sprawie wypadku

Prokurator, obecny na miejscu, zarządził sekcję zwłok, która ma pomóc w dokładnym ustaleniu przyczyn tragedii. Operator koparki, sprawca wypadku, to 51-letni mężczyzna z Wrocławia. Śledczy z Rybnika rozpoczęli dochodzenie, które ma wyjaśnić, co doprowadziło do tej tragicznej sytuacji. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Policjanci z Komisariatu w Czerwionce-Leszczynach pod nadzorem prokuratora będą dokładnie analizować wszystkie okoliczności wypadku, przesłuchiwać świadków i zbierać niezbędne dowody. Celem śledztwa jest ustalenie szczegółowego przebiegu tragedii oraz odpowiedzialności za nią.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt