Wypadek samochodowy w Łękawicy/Żywcu. Kobieta uderzyła w drzewo. Trafiła do szpitala.

wypadek w Łękawicy
fot. OSP Łękawica

Wczoraj w nocy w Łękawicy doszło do groźnego zdarzenia. Kobieta uderzyła w przydrożne drzewo. Niestety, w wyniku wypadku trafiła do szpitala.

Wypadek w Łękawicy

Do zdarzenia doszło w nocy z 24 na 25 lipca ok. północy na granicy Żywca i Łękawicy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Suzuki, z nie wyjaśnionych dotąd przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w przydrożne drzewo.

Niestety, w wyniku tego zdarzenia 23-latka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Kobieta była trzeźwa oraz posiadała uprawnienia do kierowania samochodem.

Chwila nieuwagi może prowadzić do tragicznych konsekwencji

Nie podlega dyskusji fakt, że na drodze musi uważać każdy uczestnik ruchu. Bez względu na to, czy jesteś kierowcą, rowerzystą czy pieszym, Twoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych osób jest kluczowe. Okoliczności zdarzeń mogą być różne, ale jedno jest pewne: sekundy mają ogromne znaczenie. Nawet najmniejsza chwila nieuwagi może prowadzić do tragicznych konsekwencji. Dlatego ważne jest, abyśmy wszyscy zachowali czujność i nie powodowali sytuacji niebezpiecznych.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt