Groźny wypadek na pasach w Jeleśni. Kobieta trafiła do szpitala.

kradzież w bielsku-białej

Wczoraj wieczorem w Jeleśni doszło do groźnego zdarzenia. Kobieta została potrącona na pasach w wyniku czego trafiła do szpitala.

Wypadek w Jeleśni

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem tj. 24 lipca ok. godz. 20:20 na ul. Rynek w Jeleśni. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący oplem 79-latek, jadąc od strony Korbielowa w kierunku Żywca, potrącił przechodzącą przez jezdnię na przejściu dla pieszych 54-letnią kobietę. W wyniku zdarzenia poszkodowana z obrażeniami ciała została przetransportowana karetką do szpitala.

Kierujący był trzeźwy i posiadał ważne uprawnienia do do prowadzenia pojazdów. Policja prowadzi obecnie dochodzenie w celu ustalenia szczegółowych przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Bezpieczeństwo na drogach

Wypadki drogowe, zwłaszcza te na pasach dla pieszych, są jednymi z najczęstszych przyczyn obrażeń ciała i zgonów na drogach. Dlatego tak ważne jest podkreślanie konieczności zachowania ostrożności oraz przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

Kierowcy powinni zawsze zachować szczególną ostrożność na przejściach dla pieszych. Obowiązek ten wynika z przepisów ruchu drogowego i ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa pieszym. Piesi z kolei powinni pamiętać o właściwym korzystaniu z przejść i unikaniu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Jarmark Św. Wita 2024 w Żywcu

Jarmark Świętego Wita, będący Ogólnopolskim Festiwalem Smaków, to coroczna impreza, która przyciąga miłośników tradycyjnych polskich produktów i rękodzieła z całego

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt