Wypadek na drodze w Czechowicach – Pierwszy poszkodowany tej zimy.

foto. OSP w Czechowicach Dziedzicach

28 listopada doszło do niebezpiecznej wypadku na ulicy Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach. Po godzinie 5.00 doszło do zderzenia osobówki Peugeot z autobusem komunikacji miejskiej PKM. Wszystkie służby ratunkowe natychmiast interweniowały na miejscu zdarzenia. 

Wypadek w Czechowicach-Dziedzicach - jedna osoba poszkodowana

Po intensywnych opadach śniegu, które nadal występują w regionie, na drogach panują trudne warunki atmosferyczne. Zimowa aura wymaga szczególnej ostrożności podczas prowadzenia pojazdów, a nieprawidłowa prędkość może skutkować groźnymi wypadkami.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawcą tego zdarzenia okazał się kierowca Peugeota. Nie dostosował on prędkości do panujących warunków, wpadł w poślizg i zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej PKM. Incydent ten został zakwalifikowany jako kolizja, a jedyna poszkodowana osoba to mężczyzna kierujący Peugeota.

Bezpieczeństwo na drogach

Kolizja na ulicy Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach stanowi przestrogę przed niebezpieczeństwem jazdy w trudnych warunkach zimowych. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach, zwłaszcza gdy na nawierzchni występuje śnieg lub lód. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego zależy od naszych umiejętności i rozwagi za kierownicą. Działajmy odpowiedzialnie, aby uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości.

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry