Previous
Next

[Wyniki] Kolejny piłkarski weekend za nami

Zakończył się kolejny piłkarski weekend. Na stadionach w powiecie bielskim i żywieckim nie zabrakło emocji. Swojej inauguracji sezonu doczekała się Bielska B klasa.

IV liga 2022/2023, grupa: śląska II

MKS Lędziny 2-3 Gwarek Ornontowice
Unia Turza Śląska 4-0 Orzeł Łękawica
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-1 Spójnia Landek
GKS II Tychy 1-1 Błyskawica Drogomyśl
Unia Racibórz 4-1 Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 Polonia Łaziska Górne
LKS Czaniec 2-2 LKS Bełk

Klasa okręgowa, grupa: śląska V (Bielsko-Biała-Tychy)


GTS Bojszowy 2-2 LKS II Goczałkowice Zdrój
LKS Wisła Wielka 2-0 LKS Studzienice
Rekord II Bielsko-Biała 1-0 Iskra Pszczyna
Pasjonat Dankowice 5-2 BKS Stal Bielsko-Biała
Czarni Jaworze 1-0 LKS Łąka (k. Pszczyny)
GLKS Wilkowice 1-1 LKS Bestwina
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 4-5 KS Międzyrzecze
Rotuz Bronów 1-1 ZET Tychy

Klasa okręgowa, grupa: śląska VI (Skoczów-Żywiec)


Góral Istebna 1-3 Tempo Puńców
Podhalanka Milówka 3-1 GKS Radziechowy-Wieprz
LKS Ujsoły 1-5 Spójnia Zebrzydowice
LKS Ślemień 3-2 Wisła Strumień
Soła Rajcza 2-2 LKS Leśna
LKS Pogórze 0-1 Beskid 09 Skoczów
CKS Piast Cieszyn 1-3 Bory Pietrzykowice

Klasa A, grupa: Bielsko-Biała

GLKS II Wilkowice 3-3 Pionier Pisarzowice
LKS II Czaniec 5-1 KS Bystra (k. Bielska-Białej)
Przełom Kaniów 3-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Soła Kobiernice 4-2 Zamek Grodziec Śląski
Żar Międzybrodzie Bialskie 6-3 Centrum Ligota
Sokół Hecznarowice 0-0 Sokół Zabrzeg
Orzeł Kozy 1-3 KS Bestwinka

Klasa A, grupa: Żywiec


Stal-Śrubiarnia Żywiec 8-2 Maksymilian Cisiec
Koszarawa Babia Góra 1-4 LKS Słotwina
GKS II Radziechowy-Wieprz 1-6 Skrzyczne Lipowa
Metal Węgierska Górka 1-2 Beskid Gilowice
Jeleśnianka Jeleśnia 2-1 Skałka Żabnica
Magórka Czernichów 0-1 Koszarawa Żywiec
Orzeł II Łękawica 1-1 Magura Bystra

Klasa B, grupa: Bielsko-Biała


LKS Łodygowice 1-0 Spójnia II Landek
KS II Międzyrzecze 3-2 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)
Iskra Rybarzowice 3-2 Groń Bujaków
Beskid Godziszka 1-3 Zapora Porąbka

Klasa B, grupa: Żywiec


Soła Żywiec 2-4 LKS Pewel Ślemieńska
Grapa Trzebinia 2-2 LKS Sopotnia
Czarni-Góral Żywiec 2-3 LKS Korbielów

foto sportowebeskidy

Zobacz również..