Previous
Next

[Wyniki] Kolejny piłkarski weekend za nami

Zakończył się kolejny piłkarski weekend. Na stadionach w powiecie bielskim i żywieckim nie zabrakło emocji.

IV liga, grupa: śląska II

MKS Lędziny 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bełk 0-1 Unia Turza Śląska
GKS II Tychy 3-0 ROW 1964 Rybnik
Unia Racibórz 1-2 Gwarek Ornontowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-0 Kuźnia Ustroń
Polonia Łaziska Górne 2-0 Orzeł Łękawica
Drzewiarz Jasienica 1-0 Spójnia Landek
Błyskawica Drogomyśl 0-1 LKS Czaniec

Klasa okręgowa, grupa: śląska V (Bielsko-Biała-Tychy)


GTS Bojszowy 1-5 Pasjonat Dankowice
Czarni Jaworze 1-3 Rekord II Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice 5-1 LKS Wisła Wielka
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 2-4 LKS II Goczałkowice Zdrój
Rotuz Bronów 2-4 LKS Studzienice
ZET Tychy 1-3 Iskra Pszczyna
KS Międzyrzecze 2-1 BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Bestwina 0-1 LKS Łąka (k. Pszczyny)

Klasa okręgowa, grupa: śląska VI (Skoczów-Żywiec)

Spójnia Zebrzydowice 5-1 LKS Leśna
GKS Radziechowy-Wieprz 1-1 Beskid 09 Skoczów
Tempo Puńców 4-2 Bory Pietrzykowice
WSS Wisła 0-1 CKS Piast Cieszyn
Góral Istebna 3-0 LKS Pogórze
Podhalanka Milówka 2-1 Soła Rajcza
LKS Ujsoły 0-3 LKS Ślemień

Klasa A, grupa: Bielsko-Biała

GLKS II Wilkowice 1-6 Soła Kobiernice
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-1 Przełom Kaniów
Sokół Hecznarowice 4-1 LKS II Czaniec
Orzeł Kozy 0-1 Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka 0-0 KS Bystra (k. Bielska-Białej)
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-3 Sokół Zabrzeg
Zamek Grodziec Śląski 3-1 Centrum Ligota

Klasa A, grupa: Żywiec


Metal Węgierska Górka 3-0 Maksymilian Cisiec
Jeleśnianka Jeleśnia 1-4 GKS II Radziechowy-Wieprz
Magórka Czernichów 1-4 Koszarawa Babia Góra
Orzeł II Łękawica 3-3 Stal-Śrubiarnia Żywiec
Magura Bystra 3-2 LKS Słotwina
Koszarawa Żywiec 1-2 Skrzyczne Lipowa
Skałka Żabnica 2-1 Beskid Gilowice

Klasa B, grupa: Bielsko-Biała

Zapora Porąbka 3-2 Sokół Buczkowice
Iskra Rybarzowice 6-1 LKS Łodygowice Groń
Bujaków 4-1 Wilamowiczanka Wilamowice
Beskid Godziszka 1-0 Spójnia II Landek
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 2-1 Rotuz II Bronów

Klasa B, grupa: Żywiec

Soła Żywiec 0-1 Grapa Trzebinia
Czarni-Góral Żywiec 4-0 Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Sopotnia 1-3 LKS Pewel Ślemieńska
Świt Cięcina 3-0 LKS Kocierz

foto sportowebeskidy

Zobacz również..