Previous
Next

[Wyniki] Kolejny piłkarski weekend za nami

Zakończył się kolejny piłkarski weekend. Na stadionach w powiecie bielskim i żywieckim nie zabrakło emocji.

IV liga, grupa: śląska II

Błyskawica Drogomyśl 1-0 MKS Lędziny
LKS Czaniec 0-1 Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek 0-3 Polonia Łaziska Górne
Orzeł Łękawica 4-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń 5-0 Unia Racibórz
Gwarek Ornontowice 4-2 GKS II Tychy
ROW 1964 Rybnik 1-2 LKS Bełk
Unia Turza Śląska 2-0 MRKS Czechowice-Dziedzice

Klasa okręgowa, grupa: śląska V (Bielsko-Biała-Tychy)

LKS Bestwina 3-0 GTS Bojszowy
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-5 KS Międzyrzecze
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 ZET Tychy
Iskra Pszczyna 2-1 Rotuz Bronów
LKS Studzienice 1-4 JUW-e Jaroszowice (Tychy)
LKS II Goczałkowice Zdrój 5-4 GLKS Wilkowice
LKS Wisła Wielka 1-3 Czarni Jaworze
Rekord II Bielsko-Biała 4-1 Pasjonat Dankowice

Klasa okręgowa, grupa: śląska VI (Skoczów-Żywiec)

LKS Ślemień 2-0 Podhalanka Milówka
Soła Rajcza 1-1 Góral Istebna
LKS Pogórze 1-4 WSS Wisła
CKS Piast Cieszyn 1-2 Tempo Puńców
Bory Pietrzykowice 0-4 GKS Radziechowy-Wieprz
Beskid 09 Skoczów 5-0 Spójnia Zebrzydowice
LKS Leśna 2-1 Wisła Strumień

Klasa A, grupa: Bielsko-Biała

Centrum Ligota 0-0 GLKS II Wilkowice
Zamek Grodziec Śląski 1-0 Sokół Zabrzeg
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 4-0 KS Bestwinka
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 1-4 Orzeł Kozy
Pionier Pisarzowice 5-1 Sokół Hecznarowice
LKS II Czaniec 1-2 Żar Międzybrodzie Bialskie
Przełom Kaniów 1-4 Soła Kobiernice

Klasa A, grupa: Żywiec


Maksymilian Cisiec 1-5 Skałka Żabnica
Beskid Gilowice 2-0 Koszarawa Żywiec
Skrzyczne Lipowa 2-3 Magura Bystra
LKS Słotwina 2-0 Orzeł II Łękawica
Stal-Śrubiarnia Żywiec 4-3 Magórka Czernichów
Koszarawa Babia Góra 4-6 Jeleśnianka Jeleśnia
GKS II Radziechowy-Wieprz 1-3 Metal Węgierska Górka

Klasa B, grupa: Bielsko-Biała

Rotuz II Bronów 7-2 Beskid Godziszka
Spójnia II Landek 2-1 Groń Bujaków
Wilamowiczanka Wilamowice 2-1 Iskra Rybarzowice
LKS Łodygowice 0-7 Zapora Porąbka
Sokół Buczkowice 1-5 KS II Międzyrzecze

Klasa B, grupa: Żywiec

Świt Cięcina 0-2 Soła Żywiec
LKS Kocierz 1-6 LKS Sopotnia
LKS Pewel Ślemieńska 2-2 LKS Korbielów
Jezioro Żywieckie Zarzecze 0-3 Grapa Trzebinia

foto sportowebeskidy

Zobacz również..