Previous
Next

[Wyniki] Kolejny piłkarski weekend za nami

Zakończył się kolejny piłkarski weekend. Na stadionach w powiecie bielskim i żywieckim nie zabrakło emocji.

IV liga, grupa: śląska II

MKS Lędziny 3-0 Unia Turza Śląska
LKS Bełk 4-3 Gwarek Ornontowice
GKS II Tychy 2-0 Kuźnia Ustroń
Unia Racibórz 0-2 Orzeł Łękawica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-2 Spójnia Landek
Polonia Łaziska Górne 1-0 LKS Czaniec
Drzewiarz Jasienica 0-0 Błyskawica Drogomyśl
ROW 1964 Rybnik 3-2 MRKS Czechowice-Dziedzice

Klasa okręgowa, grupa: śląska V (Bielsko-Biała-Tychy)

GTS Bojszowy 1-0 Rekord II Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice 4-2 LKS Wisła Wielka
Czarni Jaworze 2-4 LKS II Goczałkowice Zdrój
GLKS Wilkowice 5-1 LKS Studzienice
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 2-3 Iskra Pszczyna
ZET Tychy 2-1 LKS Łąka (k. Pszczyny)
KS Międzyrzecze 0-1 LKS Bestwina

Klasa okręgowa, grupa: śląska VI (Skoczów-Żywiec)

Wisła Strumień 0-6 Beskid 09 Skoczów
Spójnia Zebrzydowice 2-2 Bory Pietrzykowice
GKS Radziechowy-Wieprz 1-1 CKS Piast Cieszyn
Tempo Puńców 4-2 LKS Pogórze
WSS Wisła 0-3 Soła Rajcza
Góral Istebna 2-3 LKS Ślemień
Podhalanka Milówka 6-0 LKS Ujsoły

Klasa A, grupa: Bielsko-Biała

GLKS II Wilkowice 3-0 Przełom Kaniów
Soła Kobiernice 0-0 LKS II Czaniec
Żar Międzybrodzie Bialskie 5-2 Pionier Pisarzowice
Sokół Hecznarowice 2-0 KS Bystra (k. Bielska-Białej)
Orzeł Kozy 1-7 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
KS Bestwinka 1-1 Zamek Grodziec Śląski
Sokół Zabrzeg 5-0 Centrum Ligota

Klasa A, grupa: Żywiec

GKS II Radziechowy-Wieprz 4-2 Maksymilian Cisiec
Jeleśnianka Jeleśnia 2-3 Stal-Śrubiarnia Żywiec
Magórka Czernichów 0-2 LKS Słotwina
Magura Bystra 4-5 Beskid Gilowice
Koszarawa Żywiec 2-4 Skałka Żabnica
Koszarawa Babia Góra 0-2 Metal Węgierska Górka
Skrzyczne Lipowa 2-2 Orzeł II Łękawica

Klasa B, grupa: Bielsko-Biała

KS II Międzyrzecze 5-2 LKS Łodygowice
Iskra Rybarzowice 1-0 Spójnia II Landek
Groń Bujaków 4-2 Rotuz II Bronów
Beskid Godziszka 0-2 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)
Wilamowiczanka Wilamowice 1-7 Zapora Porąbka

Klasa B, grupa: Żywiec

Soła Żywiec 3-0 Jezioro Żywieckie Zarzecze
Czarni-Góral Żywiec 6-1 LKS Pewel Ślemieńska
LKS Korbielów 5-2 LKS Kocierz
LKS Sopotnia 2-3 Świt Cięcina

foto sportowebeskidy

Zobacz również..