Previous
Next

[Wyniki] Kolejny piłkarski weekend za nami

Zakończył się kolejny piłkarski weekend. Na stadionach w powiecie bielskim i żywieckim nie zabrakło emocji.

IV liga, grupa: śląska II

MKS Lędziny 2-1 ROW 1964 Rybnik
Unia Turza Śląska 3-0 Gwarek Ornontowice
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-0 Kuźnia Ustroń
GKS II Tychy 2-2 Spójnia Landek
Unia Racibórz 1-2 LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5-1 Błyskawica Drogomyśl
Polonia Łaziska Górne 4-0 Drzewiarz Jasienica
Orzeł Łękawica 1-1 LKS Bełk

Klasa okręgowa, grupa: śląska V (Bielsko-Biała-Tychy)

GTS Bojszowy 3-2 LKS Wisła Wielka
Rekord II Bielsko-Biała 5-1 LKS II Goczałkowice Zdrój
Pasjonat Dankowice 3-3 LKS Studzienice
Czarni Jaworze 2-2 Iskra Pszczyna
GLKS Wilkowice 4-1 BKS Stal Bielsko-Biała
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 1-3 LKS Łąka (k. Pszczyny)
ZET Tychy 1-5 KS Międzyrzecze
LKS Bestwina 1-3 Rotuz Bronów

Klasa okręgowa, grupa: śląska VI (Skoczów-Żywiec)

LKS Leśna 3-2 Bory Pietrzykowice
Wisła Strumień 5-3 CKS Piast Cieszyn
Spójnia Zebrzydowice 3-2 LKS Pogórze
GKS Radziechowy-Wieprz 3-0 Soła Rajcza
Tempo Puńców 5-0 LKS Ślemień
WSS Wisła 9-0 LKS Ujsoły
Góral Istebna 4-2 Podhalanka Milówka

Klasa A, grupa: Bielsko-Biała

GLKS II Wilkowice 2-2 LKS II Czaniec
Przełom Kaniów 2-1 Pionier Pisarzowice
Soła Kobiernice 0-0 KS Bystra (k. Bielska-Białej)
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-1 apora Wapienica (Bielsko-Biała)
Sokół Hecznarowice 1-0 Zamek Grodziec Śląski
Orzeł Kozy 1-2 Centrum Ligota
KS Bestwinka 1-5 Sokół Zabrzeg

Klasa A, grupa: Żywiec

Koszarawa Babia Góra 1-3 Maksymilian Cisiec
GKS II Radziechowy-Wieprz 4-7 Stal-Śrubiarnia Żywiec
Metal Węgierska Górka 5-0 LKS Słotwina
Jeleśnianka Jeleśnia 1-5 Skrzyczne Lipowa
Magórka Czernichów 1-2 Beskid Gilowice
Orzeł II Łękawica 4-3 Skałka Żabnica
Magura Bystra 4-0 Koszarawa Żywiec

Klasa B, grupa: Bielsko-Biała

Sokół Buczkowice 2-2 Wilamowiczanka Wilamowice
KS II Międzyrzecze 0-0 Spójnia II Landek
Zapora Porąbka 0-3 Rotuz II Bronów
Iskra Rybarzowice 2-0 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)
Groń Bujaków 1-1 Beskid Godziszka

Klasa B, grupa: Żywiec

Jezioro Żywieckie Zarzecze 3-3 LKS Pewel Ślemieńska
Grapa Trzebinia 7-0 LKS Kocierz
Czarni-Góral Żywiec 4-1 Świt Cięcina
LKS Korbielów 2-2 LKS Sopotnia

foto Sportowe Beskidy 

Zobacz również..