Wyjątkowy weekend: Kino plenerowe połączone z obserwacją spadających gwiazd.

foto. Poniwiec - Mała Czantoria

Ten weekend będzie niezwykłym przeżyciem na Małej Czantorii. Oprócz regularnego kina plenerowego, miłośnicy górskich widoków i filmów będą mieli okazję obserwować spadające gwiazdy. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram filmowy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Noc spadających gwiazd i kino plenerowe na Małej Czantorii

SOBOTA 12 sierpnia
O godzinie 21:00 w ramach sobotniego Kina Na Szczycie,  wyświetlony zostanie niesamowity film “INTERSTELLAR” (Sci-Fi). Po seansie będzie można podziwiać Noc Spadających Gwiazd Kolejka linowa pozostaje aktywna od 10:00 do 1:00, z opcją wydłużenia w zależności od liczby gości.

Opis filmu: Historia grupy badaczy NASA, którzy dzięki nowo odkrytemu tunelowi czasoprzestrzennemu pokonują granice do tej pory przekraczające ludzkie możliwości podróżowania w innym wymiarze. Film oparty jest na teorii naukowej opracowanej przez fizyka z Caltech Kipa Thorne’a.

NIEDZIELA 13 sierpnia
Zakończmy ten magiczny weekend niedzielnym Seansem Kina Na Szczycie o 21:00. W programie  ekscytujący film “John Wick 4”. Po seansie zachęcamy do kontynuowania obserwacji spadających gwiazd podczas Nocy Spadających Gwiazd. Kolejka linowa będzie dostępna od 10:00 do 1:00, z opcją przedłużenia, w zależności od liczby odwiedzających.

Opis filmu: John Wick odkrywa metodę pokonania Gildii Zabójców. Zanim jednak odzyska swobodę, musi zmierzyć się z nowym przeciwnikiem i jego wspólnikami, z którymi będzie walczył na różnych kontynentach, od Nowego Jorku po Paryż, Osakę i Berlin.

Letnie kino plenerowe na Małej Czantorii, działa nie tylko teraz w weekend ale również przez całe wakacje. Zapoznaj się ze szczegółowym harmonogramem:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry