Wyjątkowa Grafika Dla Paczkomatu w Żywcu – Głosuj na Projekt Martyny

foto: Konkurs inpost

Martyna G. bierze udział w konkursie organizowanym przez InPost, stworzyła niezwykły projekt graficzny, który może ozdobić jeden z paczkomatów w Żywcu. Ta inicjatywa ma na celu wzbogacenie przestrzeni miejskiej o ciekawe i inspirujące obiekty graficzne. Obecnie projekt Martyny znajduje się na 11. miejscu, a wygrana jest w zasięgu ręki, ponieważ do finału przechodzi 10 najlepszych prac.

Konkurs Inpost - Martyna potrzebuje waszej pomocy!

Głównym zamysłem projektu Martyny G. było stworzenie grafiki, która odzwierciedla ducha Żywca i jednoczy jego mieszkańców. Kluczowymi elementami tej pracy są panorama miasta oraz tradycyjny strój góralski, które są nieodłącznymi symbolami tego regionu. Grafika ma nie tylko estetyczny wymiar, ale również budzi wspomnienia i emocje związane z lokalną kulturą i tradycjami.

Projekt Martyny  w ciekawy sposób nawiązuje do lokalnych powiedzeń, takich jak “ady kas?”, które często budzą uśmiech i ciekawość wśród osób spoza Żywca. Takie elementy dodają pracy autentyczności i humoru, sprawiając, że jest ona jeszcze bardziej atrakcyjna dla mieszkańców oraz odwiedzających miasto. Te zabawne historie i lokalne anegdoty są ważnym elementem integrującym społeczność.

Aby projekt Martyny mógł wygrać i ozdobić paczkomat w Żywcu, potrzebne są Twoje głosy. Każdy głos przybliża ją do zwycięstwa i realizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Głosowanie jest proste – wystarczy kliknąć w link: http://artinpost.pl/galeria?s=4901 i oddać swój głos na pracę Martyny.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt