Wybory 2023. Znani są już kandydaci Trzeciej Drogi z okręgu bielskiego.

Nadchodzące wybory parlamentarne budzą wiele emocji i oczekiwań w polskim społeczeństwie. W ostatnich dniach ogłoszono wszystkich kandydatów, którzy znajdą się na listach Trzeciej Drogi w okręgach wyborczych nr 27 (bielski i żywiecki). W skład koalicji wchodzą dwie partie Polskie Stronnictwo Ludowe oraz Polska 2050 Szymona Hołowni.

Koalicja “Trzecia Droga” to zaskakujące połączenie Polski 2050 Szymona Hołowni i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Ta nowa siła polityczna wchodzi na scenę wyborczą z odważnym celem – zmianą polskiej polityki. Liderzy tych partii twierdzą, że są gotowi do przekształcenia kraju i zaprowadzenia nowego stylu zarządzania.

Szymon Hołownia, czołowy polityk i lider Polski 2050, stanął na czele “Trzeciej Drogi”. Hołownia wierzy, że reprezentacja Polski 2050 to nowa era w polskiej polityce. Jego przekonanie opiera się na zasadzie, że ci, którzy wstępują do polityki, powinni skupiać się na poprawie sytuacji, a nie na konfliktach. To podejście oznacza porzucenie starych schematów i pracę nad efektywnym funkcjonowaniem państwa.

Hołownia kładzie nacisk na to, że Trzecia Droga ma potencjał do rewolucji w polskiej polityce. Jego zdaniem, Polska 2050 jest wyjątkową platformą dla ludzi, którzy dążą do poprawy, a nie burzenia. To nowa generacja liderów, którzy chcą posprzątać “stolik polskiej polityki”. Ta metafora odzwierciedla ich chęć naprawy systemu, zamiast chaosu.

Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, jest drugim liderem “Trzeciej Drogi”. Jego wizja opiera się na połączeniu wartości tradycji z nowoczesnym spojrzeniem na Polskę. Kosiniak-Kamysz podkreśla, że te elementy są wspólne dla wszystkich Polaków, tworząc solidny grunt do współpracy.

Prezes PSL zaznacza, że zajęcie trzeciego miejsca w wyborach to dla nich najważniejszy cel. Dlaczego? Bo to prowadzi do “prawdziwego zwycięstwa”. Jeśli “Trzecia Droga” zdobędzie trzecią pozycję, będą mieli mocne słowo w kształtowaniu przyszłości Polski.

Kandydaci do sejmu z okręgu nr 27 bielskiego, żywieckiego, cieszyńskiego

Trzecia Droga zaprezentowała osoby, które wystartują z jej list do Sejmu. Nazwiska przedstawili liderzy PSL i Polski 2050: Władysław Kosiniak-Kamysz i Szymon Hołownia.

Wśród liderów list Trzeciej Drogi w okręgu nr 27 jest Mirosław Suchoń, Danuta Kożusznik oraz Jacek Jarco.

TO MOŻE CIE ZAINTERESOWAĆ:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt