WOŚP Węgierska Górka 2024 – Moto WOŚP – znany jest PROGRAM

Foto. Wojtek Wróblewski

W niedzielę, 28 stycznia 2024 roku, odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wydarzenie charytatywne, które co roku gromadzi tysiące osób gotowych wspierać dobre cele. Tegoroczne hasło “Płuca po pandemii” nawiązuje do trudnego okresu czasu COVID-19.

WOŚP w Węgierskiej Górce 2024 - program

Dzień pełen atrakcji rozpocznie się już o godzinie 8:00 od Kiermaszu Ciast, który będzie miał miejsce przy kościołach w Węgierskiej Górce, Rajczy oraz Ujsołach. Ręcznie robione słodkości z pewnością cieszyć się będą ogromnym zainteresowaniem, a dochód z ich sprzedaży zostanie w całości przekazany na rzecz WOŚP. 

O 9:00 rozpocznie się Akcja Oddawania Krwi w parkingu przy kościele Przemienienia Pańskiego w Węgierskiej Górce. Mieszkańcy będą mogli wykazać wielkie serce, ustawiając się w długich kolejkach, aby podzielić się tym najcenniejszym darem.

Punktualnie o 13:00 nastąpił czas na “Niespodziewany Niespodziany” – część programu, która zawsze przynosi wiele emocji i zaskoczeń. Co zobaczymy w tym roku? Koniecznie musicie tam być i się przekonać.

Moto WOŚP 2024 - prawdziwa gratka dla miłośników czterech kółek

Tego samego dnia, między 9:00 a 15:00, odbędzie się XI Moto WOŚP. Parking przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce zamieni się w tor do driftu. Będzie to co lubią fani szybkiej jazdy – hałas i zapach spalonej gumy! Dodatkowo podczas wydarzenia można będzie zobaczyć sporo kierowców, a także wylicytować przejazdy na prawym fotelu.

Poniżej wideo z poprzedniej edycji Moto WOŚP.

Finał WOŚP w Węgierskiej Górce - moc atrakcji dla każdego

Kulminacyjnym momentem dnia będzie Finał WOŚP, który rozpocznie się o godzinie 15:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej. W programie występy przedszkolaków, pokazy gimnastyczne, koncert heligonistów oraz wyzwanie “100. Gitar Challenge”, w którym liczni gitarzyści zagrają wspólnie, tworząc niezwykłą symfonię dźwięków.

Wieczór uświetni Koncert Wolontariuszy oraz specjalna gra “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w której uczestnicy wcielą się w znane postaci i wykonają ich największe przeboje. Dodatkowo, odbędą się licytacje atrakcyjnych gadżetów, które przyciągną wielu chętnych do wspierania WOŚP.

W przestrzeni hali nie zabraknie też dodatkowych atrakcji, takich jak pokazy, warsztaty, ścianka wspinaczkowa, foto lustra, budka 360°, warsztaty pierwszej pomocy, Baby Sfera – balony, malowanie twarzy, zabawy z animatorami, duże maskotki, elektryczne samochodziki, laserowy paintball, stoiska medibalne, stoiska gastronomiczne oferujące ciasta.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt