Dzisiaj odbędzie się ostatnia impreza z cyklu Wlot na Spot.

Bielskie Centrum Kultury kończy cykl imprez plenerowych z DJ – Wlot na Spot czyli grill, muzyka i chill. Mobilna didżejka zrobiona z przyczepy do malucha parkowała co czwartek w różnych częściach miasta. Dzisiaj odbędzie się ostatnia impreza wypełniona dobrą muzyką i doskonałą zabawą!

Plenerowe imprezy DJ-skie - Wlot na Spot

6 lipca rozpoczął się cykl imprez z DJ-em, które organizowane były na bielskich terenach rekreacyjnych. W każdy czwartek lipca i sierpnia o godz. 18.00 specjalny pojazd Bielskiego Centrum Kultury parkował w plenerze w różnych rejonach miasta, które chętnie odwiedzają bielszczanie. Ta innowacyjna inicjatywa kulturalna zapewniła mieszkańcom i turystom niezapomniane muzyczne doznania w malowniczych miejscach Bielska.

Na trasie imprez znalazły się takie lokalizacje jak Trzy Lipki, Błonia, Cygański Las oraz park za Ratuszem. W każdym z wymienionych miejsc grała inna muzyka, która została dopasowana do charakteru i atmosfery miejsca. Od energicznych rytmów klubowych po relaksujące melodie chillout, każdy z pewnością znalazł coś dla siebie. DJ’e z naszego miasta przygotowali wyjątkowe playlisty, które ożywiły każde z tych wyjątkowych miejsc.

Marcin Szatan poprowadzi ostanią imprezę

Czwartkowa plenerowa impreza zaplanowana została w Parku Słowackiego. Imprezę poprowadzi Marcin Szatan, organizator eventów i Dj. Gra od 2003r. Styl muzyczny jaki prezentuje to house – wszelkie jego odmiany. Grywa we wszystkich znaczących klubach w rejonie śląskim wraz z najlepszymi Dj-ami z całej Polski.

Wszystkie plenerowe imprezy z DJ-em organizowane przez Bielskie Centrum Kultury mają wstęp wolny. Jest to doskonała okazja dla mieszkańców Bielska oraz odwiedzających miasto turystów, aby wziąć udział w wyjątkowych wydarzeniach muzycznych bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

foto. BCK

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry