Wlot na spot 2024 – Kolejna plenerowa impreza już dzisiaj!

Latem Bielsko-Biała ożywa dzięki cyklowi imprez “Wlot na Spot”. Te czwartkowe wieczory to idealna okazja do relaksu na świeżym powietrzu, przy grillu i muzyce serwowanej przez lokalnych DJ-ów. Każdy czwartek lipca i sierpnia o godzinie 18:00 w różnych miejscach miasta rozbrzmi muzyka z klasycznej Niewiadówki N126 przystosowanej do plenerowych imprez. Oto harmonogram tych wyjątkowych wydarzeń.

Wlot na Spot 2024 - 8 Dj-ów - Jedna Przyczepka!

DJ TURBO – 4 lipca, godz. 18:00, Bulwary Straceńskie

DJ TURBO to wielozadaniowy artysta, który działa na scenie hip-hopowej i jungle od lat 90-tych. Jego sety, pełne ragga junglowych rytmów z tłustym basem i jamajskim stylem nawijania, urozmaicają festiwale i cykliczne imprezy. TURBO jest także finalistą Mistrzostw Świata IDA w kategorii Party Rocking Battle 2023. Oprócz muzyki, zajmuje się graffiti, streetartem i malarstwem artystycznym.

CATZ DJ – 11 lipca, godz. 18:00, Błonia

CATZ DJ zadebiutował w 2010 roku i szybko zdobył uznanie jako rezydent katowickiego klubu Cooler. Jego sety to mieszanka różnych gatunków muzycznych, od hip-hopu przez R’n’B, soul, funk, disco aż po muzykę elektroniczną. Znany jest z eksperymentalnych brzmień, które wprowadzają świeżość na każdą imprezę.

DFX – 18 lipca, godz. 18:00, Park Włókniarzy

Bartosz “Alien” Kasowski, znany jako DFX, jest DJ-em, producentem i realizatorem dźwięku, który od lat łączy pasję do muzyki z profesjonalną karierą. Współpracował z wieloma polskimi artystami hip-hopowymi, a jego ulubiony styl to house, base house i tech house. Jako realizator koncertowy związany był z zespołami PsioCrew i Paktofonika.

CHRISS JAXX – 25 lipca, godz. 18:00, Dębowiec

CHRISS JAXX to jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny house music. Jego sety, pełne klasycznych brzmień house, można usłyszeć na festiwalach i w czołowych klubach. Intensywnie działa na polskiej scenie muzycznej, a jego występy zawsze przyciągają tłumy.

ATINA – 1 sierpnia, godz. 18:00, Lotnisko

ATINA, pochodząca z Bielska-Białej DJ-ka, rozpoczęła swoją muzyczną przygodę od miksowania drum and bassu z winyli. Obecnie jej sety obejmują różne odmiany muzyki house, od deep po progressive i melodic house. Występowała na wielu festiwalach i w klubach w całej Polsce.

MICHOS & DJ URE – 8 sierpnia, godz. 18:00, Skocznia w Cygańskim Lesie

Michos, znany również jako LoseMind, jest producentem, raperem i DJ-em, a także właścicielem studia nagrań Lose Mind Studio. DJ URE to pięciokrotny Mistrz Polski IDA, który łączy hip-hop z różnymi gatunkami muzycznymi, urozmaicając swoje sety dużą ilością skreczy i beat jugglingu.

NEEVALD – 15 sierpnia, godz. 18:00, Park za Ratuszem

NEEVALD to DJ z wieloletnim doświadczeniem na polskiej scenie house. Jego sety to mieszanka zmysłowego funky, piano i vocal house, a także mocniejszych brzmień tech house. Znany jest z wyjątkowej energii i pozytywnej atmosfery, którą tworzy na parkiecie.

MICHAŁ J. SANDECKI – 22 sierpnia, godz. 18:00, Park Słowackiego

Michał J. Sandecki, znany jako Ojciec Prowadzący, to artysta i mistrz ceremonii. Jego wyjątkowe podejście do prowadzenia imprez sprawia, że każde wydarzenie staje się niezapomnianym doświadczeniem dla uczestników.

Wlot na Spot 2024 - Program

Poniżej znajdziesz dokładny harmonogram nadchodzących imprez “Wlot na Spot”. Zaplanuj swoje letnie wieczory i dołącz do muzycznej przygody w Bielsku-Białej!

  • DJ TURBO – 4 lipca, godz. 18:00, Bulwary Straceńskie
  • CATZ DJ – 11 lipca, godz. 18:00, Błonia
  • DFX – 18 lipca, godz. 18:00, Park Włókniarzy
  • CHRISS JAXX – 25 lipca, godz. 18:00, Dębowiec
  • ATINA – 1 sierpnia, godz. 18:00, Lotnisko
  • MICHOS & DJ URE – 8 sierpnia, godz. 18:00, Skocznia w Cygańskim Lesie
  • NEEVALD – 15 sierpnia, godz. 18:00, Park za Ratuszem
  • MICHAŁ J. SANDECKI – 22 sierpnia, godz. 18:00, Park Słowackiego

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt