Włamanie do sklepu rowerowego w Bielsku-Białej: sprawcy poszukiwani!

foto: Ryszard Filarski

W Bielsku-Białej miało miejsce włamanie do salonu rowerowego Ekspert-Sport. Dwóch mężczyzn włamało się do sklepu, kradnąc dwa rowery. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring, a właściciel opublikował nagrania i zdjęcia, licząc na pomoc w ujęciu sprawców.

Włamanie do sklepu rowerowego Ekspert-Sport

Do włamania doszło około godziny 2:35 w nocy, w salonie rowerowym Ekspert-Sport przy ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej. Dwaj młodzi mężczyźni, wyposażeni w odpowiednie narzędzia, zrealizowali swój plan. Jak wynika z nagrań monitoringu, sprawcy użyli siekiery do rozbicia drzwi sklepu. Choć narzędzie się złamało, złodziejom udało się wejść do środka i wynieść dwa wartościowe rowery, na których następnie odjechali.

Na zdjęciach udostępnionych przez właściciela salonu, Ryszarda Filarskiego, widać mężczyznę w kominiarce, zakradającego się pod sklep i wyciągającego rowery przez wybite drzwi. Kolejne ujęcia pokazują mężczyzn odjeżdżających z miejsca zdarzenia.

Poszukiwania sprawców przez policję i właściciela

Chociaż akcja złodziei mogła wydawać się udana, nie wszystko poszło zgodnie z ich planem. Właściciel salonu, Ryszard Filarski, znalazł bowiem kluczyki, które najprawdopodobniej zostały zgubione przez sprawców podczas włamania. W mediach społecznościowych Filarski opublikował humorystyczny wpis: “Hej złodziej, siekiera i kluczyki do odbioru na komisariacie policji”.

Sprawa została zgłoszona na policję, która otrzymała zarówno zdjęcia, jak i nagrania wideo z monitoringu. Policja prowadzi intensywne poszukiwania, licząc na szybkie schwytanie sprawców.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt