Witold Mojżeszek nie żyje – Zasłużony człowiek kultury w Żywcu i regionie

foto. Witold Mojżeszek FB

Witold Mojżeszek nie żyje, był jednym z najbardziej zasłużonych ludzi kultury w Żywcu i regionie. Informację o jego śmierci podał burmistrz Antoni Szlagor w mediach społecznościowych. 

Nie żyje Witold Mojżeszek

Witold Mojżeszek nie tylko był wybitnym muzykiem, lecz także niezapomnianym animatorem kultury. Jego najważniejszym osiągnięciem było odbudowanie i wzbogacenie Zespołu Pieśni i Tańca “Pilsko”. Przez lata wspierał młodych talentów, prowadząc ich do sukcesów na krajowych i międzynarodowych konkursach muzycznych.

Witold Mojżeszek był również niezastąpionym animatorem kultury lokalnej. Każdego roku uczestniczył w Tygodniu Kultury Beskidzkiej, prezentując swój talent i inspirując innych do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta. Był także obecny w okresie Bożego Narodzenia, przynosząc radość swoim pięknym wykonaniem kolęd. Jego oddanie sprawom społeczności oraz gotowość do dialogu i pracy zawsze budziły podziw i szacunek.

Był wspaniałym animatorem kultury, człowiekiem ludzkich spraw, bliskim każdemu z nas. [..] Zawsze pomocny, otwarty na dialog, chętny do pracy i działań społecznych. – pisze Antoni Szlagor

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt