Wisła Kraków nie odpuszcza. Przyjadą na mecz do Bielska-Białej.

Wisła Kraków stanie do boju z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a atmosfera na stadionie ma szansę być wyjątkowo gorąca. Dwa tygodni temu klub ze Śląska zaskoczył swoją decyzją dotyczącą grupy kibiców “Białej Gwiazdy”. W komunikacie oświadczyli, że nie wpuszczą ich na stadion. Jednak kibice Wisły Kraków nie chcą dać za wygraną i planują przyjechać na mecz.

Klub podtrzymuje decyzje - kibice Wisły Kraków nie zostaną wpuszczeni na stadion

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, podjęło decyzję, że nie przyjmie zorganizowanej grupy kibiców Wisły Kraków podczas nadchodzącego meczu, który odbędzie się 27 października. Ta decyzja spotkała się z kontrowersjami, ale klub z Bielska-Białej jest nieugięty. Informują kolejny raz, że kibice “Białej Gwiazdy” nie będą mogli wejść na sektor gości.

Ta decyzja, która została wydana jest podtrzymana – informuje rzecznik prasowy TS Podbeskidzia Piotr Kubica.

Podbeskidzie zapewnia, że stale monitoruje sytuacje.

Cały czas monitorujemy sytuację, widzieliśmy wszystkie te wpisy. Dziś mamy spotkanie z prezesem i dyrektorem ds. bezpieczeństwa. Będziemy rozważać różne scenariusze i planować, jak zapewnić bezpieczeństwo na najlepszym poziomie. W dniu jutrzejszym prezes klubu wraz z dyrektorem ds. bezpieczeństwa będą rozmawiali na ten temat ze służbami. Obecnie nie ma jeszcze żadnych decyzji, jednak w najbliższych dniach będziemy je podejmować – dodaje Piotr Kubica

Bielska policja również zapowiada swoje działania.

Jest to mecz podwyższonego ryzyka, więc są zaplanowane zwiększone siły policyjne na piątek, natomiast oczywiście nie informujemy o szczegółach przygotowywanej techniki, taktyki i prowadzonych działań. Monitorujemy sytuację i jesteśmy w stałym kontakcie z klubem – informuje st. asp. Ilona Michalczyk z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Kibice Wisły Kraków jadą do Bielska-Białej

Kibice Wisły Kraków nie pozostawiają złudzeń i zapowiedzieli swoją obecność w Bielsku-Białej. Na Facebooku pojawił się wpis, który tylko podsyca oczekiwania fanów.

My jesteśmy Wisłą Kraków i nikt nie będzie nam mówił, jak mamy żyć. Wiele razy pokazaliśmy swoją siłę, tym razem pokażemy ją po raz kolejny. Jedziemy do Bielska, bracia! Sramy na zakazy, długo czekaliśmy na rozwój wypadków, ale to jest właśnie ten moment, w którym bierzemy sprawy w swoje ręce. Sprzedaż biletów jest uwarunkowana obecnością na co najmniej jednym meczu w tym sezonie więc wniosek jest prosty – JEDZIEMY BEZ BILETÓW! – piszą na Facebooku

Mimo wszystkich kontrowersji, nie można zapominać, że to przede wszystkim mecz piłki nożnej. Emocje na boisku będą się przeplatać z emocjami na trybunach. Zarówno zawodnicy Wisły Kraków, jak i Podbeskidzia Bielsko-Biała, chcą wygrać ten mecz. Dla kibiców to znaczy jedno – będzie to widowisko na najwyższym poziomie.

Pełne oświadczenie Klubu odnośnie piątkowego meczu, można przeczytać w poniższym artykule.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt