Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Bielsko-Biała przypomina o ochronie roślin.

fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB

Wiosenne kwiaty i rośliny stają się ozdobą naszego miasta, jednak ich piękno wymaga naszej troski i ochrony. Dlatego Wydział Gospodarki Miejskiej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej zainstalował specjalne tabliczki informacyjne, które przypominają o konieczności ochrony rabat, kwietników i niedeptaniu ich.

Ochrona roślin – nasz wspólny obowiązek

Wraz z nadejściem wiosny, Bielsko-Biała przygotowuje się do kolejnego sezonu wegetacji roślin. W obrębie miasta możemy zauważyć efekty ostatnich prac pielęgnacyjnych. Na skarpie pod Zamkiem Sułkowskich oraz na placu Franciszka Smolki pojawią się nowe kwiaty, dodając uroku miastu.

Jednakże, aby móc w pełni cieszyć się urodą kwitnącej przyrody, konieczne jest zachowanie odpowiedniej ostrożności i szacunku dla roślin. Dlatego też Wydział Gospodarki Miejskiej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej zainstalował specjalne tabliczki informacyjne, przypominając o konieczności ochrony rabat, kwietników i niedeptaniu ich. Ta prosta, ale istotna inicjatywa ma na celu edukację mieszkańców i turystów w zakresie szacunku dla otaczającej nas przyrody.

Cieszenie się zielonymi zakątkami miasta

Wiosna to nie tylko czas przebudzenia roślin, ale także okazja do cieszenia się zielonymi zakątkami miasta, które dodają uroku codzienności. Dbając o nasze otoczenie, tworzymy przyjazne środowisko dla nas wszystkich. Zachęcamy więc do troski o naszą zieloną przestrzeń miejską i do wspólnego tworzenia przyjaznego środowiska dla nas wszystkich. Czekajcie z nami na nadchodzący sezon kwitnienia, który wniesie jeszcze więcej kolorów i życia do naszego miasta.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt