Wielkie otwarcie sklepu charytatywnego ,,Świetlikowo To i Owo” w Bielsku-Białej!

Sklep Charytatywny Świetlikowo To i Owo gemini park
foto. nadesłane przez Fundacje

Od 14 lat Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo jest nieodłączną częścią życia dzieci i rodzin z terenu całego województwa śląskiego. Jej misją jest zapewnienie nieuleczalnie chorym dzieciom opieki, wsparcia i godnego życia w trudnych chwilach. Teraz otwiera Sklep Charytatywny dla Dzieci Świetlikowo To i Owo w Bielsko-Białej.

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci od 2009 roku prowadzi hospicjum domowe, które zapewnia specjalistyczną, bezpłatną opiekę dzieciom w miejscu ich zamieszkania. Gdy leczenie przestaje przynosić ulgę, a dalszy pobyt w szpitalu jest bezcelowy, wtedy dzieci i rodzice mogą wrócić do swojego domu i przeżywać chwile razem w spokoju i miłości. Fundacja prowadzi także Hospicjum Perinatalne, w którym otacza opieką nienarodzone jeszcze dzieci i ich rodziny. To niezwykle ważne miejsce wsparcia dla rodziców, którzy już na etapie ciąży dowiadują się o trudnym diagnozowanym przypadku swojego dziecka. Fundacja wspiera ich emocjonalnie i pomaga przygotować się na trudne chwile. Od 2010 roku Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci prowadzi Centrum Opieki Dziennej.

Fundację wspomagają jako Ambasadorzy znane i lubiane osobistości, takie jak Martyna Wojciechowska, Sebastian Riedel oraz zespół Cree. Ich zaangażowanie i wsparcie pomagają fundacji w dotarciu do jeszcze większej liczby ludzi i pozyskaniu środków na swoją działalność.

Sklep Charytatywny dla Dzieci Świetlikowo To i Owo

W dniu 23 września, Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci otworzyła Sklep Charytatywny dla dzieci ”Świetlikowo To i Owo” w Gemini Park Bielsko-Biała. Wszystkie zyski ze sprzedaży w sklepie zostaną przeznaczone na pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom.

W sklepach znajdziesz używane rzeczy dla dzieci, począwszy od zabawek po ubrania. Odzież, która trafia do sklepu, głównie pochodzi od mam, których dzieci już wyrosły ze swoich ubrań. Ale to nie wszystko, wśród darczyńców są także celebryci i osoby znane, które chcą pomóc dzieciom w potrzebie. Ty też możesz pomóc!

Ubranka są przyjmowane tylko do rozmiaru 140, a jeśli chodzi o zabawki, to akceptowane są nowe lub te, które nie noszą śladów użytkowania. Pluszaki niestety nie są przyjmowane. Rzeczy można dostarczyć osobiście do sklepu lub do kontenera, który znajduje się przy Fundacji w Tychach. 

Wspieraj Fundacje, a przy okazji zadbaj o środowisko naturalne

Otwarcie Sklepu Charytatywnego dla Dzieci Świetlikowo To i Owo w Gemini Park Bielsko-Biała nie tylko pozwoli wspierać nieuleczalnie chore dzieci, ale także przyczyni się do ochrony środowiska naturalnego. Kupując używane rzeczy, dajemy im drugie życie, co jest ekologicznym podejściem do konsumpcji. To piękne połączenie pomocy potrzebującym i dbania o planetę.

Pamiętajmy, że nasza pomoc może uczynić świat lepszym miejscem dla tych dzieci. Włączmy się w działania Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci i dajmy im szansę na lepsze jutro.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt