Wielka Wyprawa Maluchów dotarła już do Monte Carlo !

Wielka wyprawa maluchów 2023 wyruszyła 4 lipca z Bielska-Białej, a 8 lipca dotarła do celu – Monte Carlo ! Fiaty 126p pokonują tysiące kilometrów w szczytnym celu. Teraz czeka ich droga powrotna.

Wielka Wyprawa Maluchów 2023

Wielka Wyprawa Maluchów to jedno z najbardziej emocjonujących i ambitnych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce. Celem wyprawy jest zebranie funduszy na rzecz Fundacji Polskiego Związku Motorowego, której misją jest niesienie pomocy osobom, które doznały obrażeń w wypadkach drogowych i potrzebują leczenia oraz rehabilitacji. Każdy uczestnik wyprawy, prowadzący swój własny Fiat 126p, ma szansę wnieść swój wkład w pomoc potrzebującym.

Wśród uczestników Wielkiej Wyprawy Maluchów znajdują się znane osobistości motoryzacyjne, takie jak Kajetan Kajetanowicz, Sobiesław Zasada, Rafał Sonik i Bartosz Ostałowski. To prawdziwe legendy, które podjęły wyzwanie i zasiedli za kierownicami kultowych fiacików. Ich udział w tej wyprawie przyciąga uwagę fanów motoryzacji i dodaje jeszcze większego prestiżu temu wyjątkowemu wydarzeniu. Oprócz osób związanych ze sportem, w wyprawie udział biorą również polscy twórcy internetowi: Remigiusz „Rezi” Wierzgoń, oraz jego przyjaciele: Szymon „Szumi” Szumniak i Robert „Hi_5” Buczyński.

Maluchy dorały do Monte Carlo !

Trasa Wielkiej Wyprawy Maluchów prowadzi przez siedem pięknych krajów, zapewniając niezapomniane wrażenia i widoki. Startując z Bielska-Białej, uczestnicy przemierzyli malownicze krajobrazy Polski, wyruszając następnie w dalszą podróż przez Słowację, Węgry, Słowenię, Austrię, Włochy i Monako. W trakcie podróży mieli okazję doświadczyć różnorodności kulturowej i piękna każdego z tych miejsc.

Po kilku dniach Wielka Wyprawa Maluchów dotarła już do Monte Carlo, kończąc pierwszą część swojej niesamowitej podróży. Teraz czeka ich podróż powrotna.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt