Widowiskowe zwycięstwo bielszczanina Roberta Bryczka na gali MMA.

Robert Bryczka

Pochodzący z Bielska-Białej Robert Bryczek kolejny raz pokazał swoją siłę na największej gali MMA w Czechach. Wszystko to za sprawą lewego sierpowego, którym posłał na deski przeciwnika.

Robert Bryczek kolejny raz zwycięża w MMA

20 maja Robert Bryczek w widowiskowym stylu zakończył walkę na sobotniej gali Oktagon MMA 43 w Pradze. Wszystko to za sprawą lewego sierpowego, którym posłał na deski Lee Chadwicka juz w połowie pierwszej rundy. Po tym ciosie Chadwick już nie wstał, dzięki czemu Robert Bryczek wygrał czwartą walkę z rzędu poprzez nokaut. Po tym wydarzeniu Brytyjczyk – znany jako Rzeźnik – ogłosił, że po 17 latach i 50 stoczonych walkach decyduje się zakończyć swoją karierę sportową. 

Robert Bryczek pochodzący z Bielska-Białej polski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), były mistrz PLMMA w wadze półśredniej z 2016 roku oraz Fight Exclusive Night w tej samej wadze z 2020. Na co dzień reprezentuje bielski klub Impact oraz Veto Team (którego jest współwłaścicielem). Zwycięstwo w Pradze było czwartym z rzędu poprzez nokaut. Wcześniej zwyciężył z Brazylijczykiem – Silasem Robsonem (starcie zakończyło się już po 17. sekundach), Mateuszem Strzelczykiem (starcie zakończyło się w niespełna 2 minuty) oraz Algierczykiem – Abdelem Rahmanem Driaiem. Jak wyliczono, łącznie spędził na ringu w czasie czterech walk niespełna sześć minut.

foto. UM Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt