[WIDEO] Natalia Janoszek powróciła. W mocnych słowach mówi o tym, co się u niej działo.

foto. YouTube - Świat Gwiazd

Natalia Janoszek, znana aktorka i celebrytka, wróciła na scenę po kilku miesiącach ciszy. Jej życie zostało wywrócone do góry nogami po obszernym materiale przygotowanym przez Krzysztofa Stanowskiego. W rozmowie z serwisem “Jastrząb Post,” Janoszek otwarcie opowiedziała o swojej trudnej walce z myślami samobójczymi i hejtem, który na nią spadł.

Natalia Janoszek w ogniu krytyki

Kilka miesięcy temu mogliśmy obserwować jedną w większych afer w show-biznesie. Krzysztofa Stanowski postanowił gruntownie zbadać bollywoodzką karierę Natalii Janoszek. Wyniki jego dochodzenia wywołały burzę – okazało się, że dorobek Janoszek może być przekoloryzowany, a aktorka miała dopuścić się szeregu nieprawdziwych twierdzeń, które uczyniły z niej gwiazdę. Wielu obserwatorów branży zastanawiało się, czy to koniec kariery Natalii.

CZYTAJ TAKŻE:

W trakcie śledztwa wybrał się nawet do Indii, by sprawdzić, czy celebrytka rzeczywiście jest tak popularna w tamtych rejonach, jak twierdzi. Jednak to, co wydarzyło się po premierze filmu, przeszło wszelkie oczekiwania. Skandal ten nie tylko wywołał ogromne zamieszanie w mediach. W rezultacie Natalia Janoszek wycofała się z życia publicznego, zamykając się przed światem. Ogłosiła, że sprawa zostanie rozstrzygnięta w sądzie. Teraz kobieta wróciła na salony i udzieliła kilku wywiadów.

Walka z hejtem i myślami samobójczymi

Celebrytka podczas rozmowy z serwisem “Jastrząb Post” wyznała, że po materiale Stanowskiego, którego nazywa “oprawcą”, była zmuszona ograniczyć swoją obecność w mediach społecznościowych.

Ja musiałam zadbać o swoje zdrowie psychiczne.Stałam się przedmiotem ataków, życzeń śmierci, dostawałam tysiące wiadomości, moja rodzina dostawała wiadomości. Bałam się o swoje życie, więc to był jeden z powodów. A drugi powód był taki, że nie jestem osobą, która się przerzuca w internecie. Nigdy taka nie byłam — stwierdziła.

Natalia Janoszek nie ukrywa, że ostatnie miesiące były dla niej niezwykle trudne, mimo że nie dopuściła się żadnych nieprawidłowości. Wielka fala hejtu, jaka na nią spadła, spowodowała pojawienie się myśli samobójczych.

Nie będę ukrywać, że miałam myśli samobójcze. Nadal jest mi ciężko, bo jednak to jest 12 lat mojej pracy, które ktoś sobie tak po prostu wziął, żeby zrobić sobie na mnie fame — wyznała

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Stanowski odpowiada Natalii

Krzysztof Stanowski, autor kontrowersyjnego materiału, również zabrał głos w sprawie. Twierdził, że sam również miał myśli samobójcze, słuchając setek zmyślonych historii Janoszek.

Ja też miałem myśli samobójcze, gdy słuchałem jej setnej zmyślonej historii. W myślach samobójczych mamy więc 8:8 i możemy iść do przodu bez tych ckliwych bzdur – czytamy

Źródło: RMF, Pudelek

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt