[Wideo] Juszczyna Festiwal 2023: Oficjalne zaproszenie prosto od Mezo.

Juszczyna festiwal 2023

Główną gwiazdą tego rocznej edycji Juszczyna Festiwal będzie Mezo. Publikujemy wideo, w którym artysta zaprasza na swój koncert z okazji jubileuszu 20 lat na scenie muzycznej.

Tegoroczna edycja festiwalu odbywa się pod hasłem „Ważne, że potrafisz widzieć dobro”. Celem charytatywnej zbiórki Juszczyna Festiwal 2023 będzie wsparcie Stowarzyszenia Dzieci Serc zrzeszającego dzieci z niepełnosprawnościami oraz Justynki z Radziechów, która niezwłocznie wymaga kosztownej operacji. Na ten cel będzie można przekazać cegiełkę finansową w czasie trwania festiwalu.

Organizatorzy nie zdradzają jeszcze szczegółów pierwszego dnia wydarzenia, pełnej rozpiski koncertowej oraz towarzyszących atrakcji do których przywykli uczestnicy charytatywnej imprezy kulturalnej w Juszczynie. Wstęp na wydarzenie jest darmowy oraz niebiletowany.

Juszczyna festiwal 2023

Mezo
Publiczność podbił utworami takimi jak Ważne, Sacrum, czy Aniele.

Teraz powraca na scenę muzyczną z niezwykłą charyzmą i nowymi utworami. Miesiąc temu premierę miał singiel pod tytułem ,,Jakie masz dziś plany?” który nagrał wspólnie z Liberem.

Początkiem roku artysta opublikował także nowy utwór nagrany wspólnie z AFU-RA zatytułowany ,,Legacy”.

Czy najnowszy singiel stworzony po 20 latach w duecie MEZO x LIBER okaże się sukcesem podobnym do hitu Aniele? O tym festiwalowicze będą mogli przekonać się już 19 sierpnia w Juszczynie.

 

Oficjalne zaproszenie od Mezo na Juszczyna Festiwal

Foto. FB Mezo

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

Przewiń do góry