[WIDEO] Bielsko-Biała: zderzenie na skrzyżowaniu z udziałem 5 samochodów!

zderzenie 5 samochodów bielsko

W czwartek, 27 kwietnia przed godziną 16.00 na skrzyżowaniu Żywieckiej z PCK w Bielsku-Białej doszło do zderzenia aż pięciu samochodów. Na miejscu zdarzenia wystąpiły spore utrudnienia. 

Zderzenie 5 pojazdów w Bielsku

Moment pierwszej fazy zdarzenia widać na filmie udostępnionym przez kierowcę Suzuki. Jak relacjonował mężczyzna portalowi bielskiegrogi – był kompletnie zaskoczony manewrem kierowcy Audi. Zaczął gwałtownie hamować, ale mimo wszystko doszło do niewielkiego kontaktu między pojazdami. Uderzenie nie było mocne ale wystarczyło, by kierowca Audi stracił panowanie nad kierownicą. Przejechał przez wysepkę oddzielającą pasy ruchu i zderzył się z stojącym przed skrzyżowaniem Nissanem, który został pchnięty na Toyotę, a Toyota dobiła do BMW. Tym sposobem łącznie uszkodzonych zostało pięć samochodów.

Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Mimo groźnie wyglądającej sytuacji, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Mężczyzna kierujący wspomnianym Audi tłumaczy że jego manewr był spowodowany pomyłką i chwilowym zamyśleniem.

wideo/foto. bielskidrogi

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

Przewiń do góry