Węgierska Górka: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – Moto WOŚP

WOŚP Węgierska Górka Moto Wośp

W Węgierskiej Górce jak co roku przygotowano mnóstwo atrakcji przed zbliżającym się 31 Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach akcji organizowana jest już jubileuszowa 10 edycja Moto WOŚP.

31 Finał WOŚP w Węgierskiej Górce 2023

Większość wydarzeń w całym kraju zaplanowano na 29 stycznia. W Węgierskiej Górce już dzień wcześniej przygotowano coś specjalnego. W ramach 31 finału WOŚP Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgierskiej Górki organizują dla Was dzień otwarty. 

“Teraz i Ty możesz odwiedzić ich siedzibę, zobaczyć jak wyglada strażnica i jakie sprzęty się w niej znajdują. Możesz zobaczyć od środka jak wyglada wóz strażacki oraz dowiedzieć się na czym polega ich praca. Więcej ciekawostek i niespodzianek nie będziemy zdradzać! Sami musicie sprawdzić co przygotowali dla Was druhowie.”- pisze na swoim profilu w mediach społecznościowych, sztab WOŚP w Wegierskiej Górce.

Program WOŚP w Węgierskiej Górce

W niedziele 29 stycznia będzie działo się naprawdę wiele. Sztab WOŚP w Węgierskiej Górce przygotował bogaty program na ten dzień. “Nic dziwnego! W ten dzień oczywiście- NIE MA NUDY!”- pisze Sztab WOŚP WG. 

Już od samego rana będzie można oddać krew na parkingu przy kościele Przemienienia Pańskiego w Węgierskiej Górce. 

Odbędzie się także kiermasz ciast przy kościołach w Węgierskiej Górce, Cięcinie, Żabnicy, Rajczy i Wieprzu. 

W ramach Finału WOŚP odbędzie się jubileuszowy, już 10 Moto WOŚP. -Szczegóły w dalszej części artykułu. 

Od godziny 15 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce rozpocznie się Finał. Wszystkie przewidziane atrakcje znajdziecie na plakacie poniżej. 

10 Moto WOŚP Węgierska Górka 2023

W tym roku odbędzie się jubileuszowa edycja MOTO WOŚP. Już po raz 10 kierowcy dodadzą gazu w słusznym celu.

MOTO WOŚP, czyli gratka dla wszystkich wielbicieli szybkiej jazdy. Dodatkowo wydarzenie ma cel charytatywny.

“To już dziesiąta edycja Naszej MOTO ORKIESTRY, szykujemy sporo niespodzianek jak co roku. Wśród kierowców Nasi znani i lubiani ale o nich trochę później, czekajcie cierpliwie a nie zawiedziecie się. Oprócz przejazdów i licytacji gadżetów na Hali Sportowej będzie możliwość sprawdzenia się na prawdziwym rajdowo-wyścigowym symulatorze ! Tradycyjnie, zaczniemy od samego rana, dlatego radzimy ciepło się ubrać i spędzić ten niedzielny poranek i godziny popołudniowe z nami – gwarantujemy, że po takiej dawce adrenaliny dobra energia nie opuści Was przez kolejny tydzień!”- piszą w mediach społecznościowych, organizatorzy MOTO WOŚP. 

Poniżej wideo z poprzedniej edycji MOTO WOŚP

Podczas wydarzenia można będzie zobaczyć sporo kierowców a także wylicytować przejazdy na prawym fotelu. Po raz kolejny w akcji bierze udział Kacper Wróblewski – kierowca rajdowy z Żywca. Postanowił osobiście zaprosić Was na wydarzenie. 

Nagranie możecie zobaczyć: tutaj

Na poniższym plakacie cała lista kierowców uczestniczących w jubileuszowym, 10 MOTO WOŚP w Węgierskiej Górce.

źródło MOTO WOŚP / sztab WOŚP Węgierska Górka

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry