Węgierska Górka: 33-latek znęcał się nad rodzicami

zwloki w bielowicku
Emergency lights flashing on top of a Polish Police ("Policja") patrol car in evening scsnery

Policjanci z Węgierskiej Górki zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, który znęcał się nad swoimi rodzicami. Wczoraj, na wniosek śledczych i prokuratora, sąd tymczasowo aresztował go. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Dyżurny Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów doszło do awantury. Gdy na miejsce natychmiast przyjechali policjanci, zastali tam awanturującego się 33-latka. Mężczyzna był bardzo agresywny i nawet w obecności policjantów wyzywał swoich rodziców. 33-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalili śledczy, nie była to pierwsza taka sytuacja. 33-latek miał już wcześniej prowadzoną sprawę o znęcanie i aktualnie czeka na wyrok. Mimo tego nie zmienił swojego zachowania i nadal się awanturował, grożąc swoim rodzicom zabójstwem, a wobec ojca stosował również przemoc fizyczną. Mężczyzna usłyszał kolejny zarzut. 

Wczoraj, na wniosek śledczych i prokuratora, sąd tymczasowo aresztował go na 2 miesiące. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

źródło: Policja Żywiec

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry