Weekendowe Wydarzenia W Żywcu I Bielsku-Białej. Lista propozycji !

Nie masz pomysłu na to, w jaki sposób spędzić weekend ? Możesz dalej świętować Dzień Dziecka lub wybrać się np. na urodziny Malucha. Pełna lista propozycji, dostępna poniżej.

Festyn w Żywcu

3 czerwca w Amfiteatrze pod Grojcem odbędzie się wesoły i kolorowy festyn z mnóstwem niespodzianek m.in. dmuchane atrakcje, przejażdżki konne malowanie twarzy. Wystąpią wokaliści ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej oraz  zespoły taneczne Mała Ziemia Żywiecka. 

Foodtrucki w Żywcu

W dniach 2 – 4 czerwca odbędzie się zlot foodtrucków. Ekipa „Żarciowozów” serwuje odwiedzającym potrawy z całego świata. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych.

Urodziny Malucha w Bielsku-Białej

„Maluch” obchodzi w tym roku swoje 50. urodziny. Z tej okazji, 3 czerwca odbędzie się wielka impreza. Czekać będzie wiele ciekawych atrakcji.

Dzień Dziecka W Placówkach MDK w Bielsku-Białej

3 i 4 czerwca placówki Domu Kultury w Bielsku Białej zapraszają wszystkie dzieci, te małe jak i te duże, na Dzień Dziecka. Przygotowano wiele ciekawych atrakcji m.in kolorowe pikniki rodzinne, warsztaty artystyczne, występy, przedstawienia i konkursy. 

Weekend w Kinie Janosik

Dzień Dziecka w kinie? Czemu nie! Z tej okazji Kino Janosik przygotowało filmową propozycje. „SUPER MARIO BROS. FILM”
Film, oparty na świecie gier Super Mario firmy Nintendo, zaprasza widzów do tętniącego życiem, nowego uniwersum, niepodobnego do żadnego innego. Podczas pracy przy naprawianiu wodociąg, hydraulicy z Brooklynu Mario i brat Luigi zostają przeniesieni do magicznego świata. Niestety bracia zostają rozdzielni i Mario musi wyruszyć na wyprawę pełną przygód, aby znaleźć Luigiego. Z pomocą Toada oraz księżniczki Peach (Mario zdobywa własną moc.

Seanse:
3.06.2023, Sobota, 14:30, 16:15, 18:00,
4.06.2023, Niedziela, 12:30, 17:00, 18:45,

Inne filmowe propozycje? 
Janosik Dzieciom: MALY KSIĄŻĘ, fantasy, animacja, reż. M. Osborne, Francja, 2015, 108 min, (9+)
4.06.2023, Niedziela, 14:15,

Janosik Szkrabom: SKARB, SMOK EXPEDITION, REKSIO I MRÓWKI, animacja, Polska, 30 min, (2+)
4.06.2023, Niedziela, 16:15

Dzień Dziecka z Radiem Zet

3 czerwca Radio Zet organizuje rodzinne spotkanie z okazji Dnia Dziecka w Bielsku-Białej. Główną atrakcją będzie parada polskich postaci bajkowych oraz liczne zabawy i animacje, konkursy z nagrodami, gigantyczne malowanki z bajkowymi bohaterami

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry