Wcześniej tylko prywatna, teraz refundowana. Kolejna poradnia w żywieckim szpitalu.

W Szpitalu Żywieckim do szerokiego wachlarza poradni specjalistycznych refundowanych dołączyła właśnie kolejna – urologia. Od teraz będzie możliwość skorzystania z usług dwóch specjalistów w dziedzinie urologii.

Poradnia urologiczna NFZ w Szpitalu Żywieckim

Wprowadzenie nowej poradni w Szpitalu Żywieckim to kolejny krok w zapewnieniu kompleksowej opieki medycznej dla pacjentów z problemami urologicznymi. Poradnia ta ma na celu diagnozowanie, leczenie oraz zapobieganie różnym schorzeniom układu moczowego u mężczyzn i kobiet oraz układem rozrodczym u mężczyzn. Dzięki dostępności dwóch doświadczonych lekarzy urologów, pacjenci z terenu Żywca i okolic mają możliwość skorzystania z wysokiej jakości usług medycznych. Oto niektóre z chorób, które są leczone w poradni:

  • infekcja układu moczowego
  • kamica nerkowej
  • choroba gruczołu krokowego (prostaty)
  • nietrzymanie moczu
  • nowotwory układu moczowego
  • zaburzenia erekcji i niepłodności męskiej

W poradni urologicznej będzie przyjmować dwóch specjalistów – lek. Paweł Pawlaczek oraz lek. Adam Kołodziejczyk. Obaj są doświadczonymi lekarzami, którzy nie tylko prowadzą konsultacje, ale także wykonują zaawansowane operacje urologiczne w ramach Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Żywiec – m.in. endoskopowe leczenie kamicy dróg moczowych, zabiegi z zakresu urologii onkologicznej czy leczenie chorób gruczołu krokowego (prostaty) oraz wiele innych.

W tym roku do świadczeń doszły już trzy poradnie refundowane, czyli bezpłatne dla pacjentów ubezpieczonych (razem z kardiologiczną i nefrologiczną).

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt