Wawel Truck w Szczyrku – ciężarówka pełna pysznych słodyczy i dobrej zabawy!

foto. materiały prasowe

Wawel Truck ruszył w kolejną trasę po Polsce, by w słodkim stylu wprawić Was w świąteczny nastrój. Już w najbliższą niedzielę 10 grudnia interaktywna ciężarówka pełna pysznych, wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy pojawi się w Szczyrku.

Wawel Truck - przygoda pełna wrażeń

Wizyta w magicznym wnętrzu Wawel Trucka to przygoda pełna wrażeń! Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą przeżyć niezapomnianą przejażdżkę wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają największe tajniki jej produkcji. Dowiedzą się również więcej o dobrych składnikach zawartych w słodyczach z Wawelu. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Każdy odwiedzający interaktywną ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do słodkiej strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy i oczywiście zabrać ją ze sobą.

Wawel Truck pojawi się na Święta w Szczyrku!

10 grudnia interaktywny pojazd Wawel będzie stacjonował na rynku w Szczyrku, gdzie w godzinach 11:00-16:00 zapewni najmłodszym niezwykłe atrakcje!

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt