Wakacyjny zmiany kursowania autobusów

Czas wakacji to czas wypoczynku, dlatego Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej zwiększył liczbę kursów, które ułatwią podróżnym dotarcie do terenów rekreacyjnych czy na basen. Nowy rozkład jazdy będzie obowiązywał od 2 lipca do 28 sierpnia.

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że od 2 lipca 2022 r. (sobota) do 28 sierpnia 2022 r. (niedziela) wprowadzone zostają nowe rozkłady jazdy obowiązujące w soboty, niedziele i święta na liniach nr 1 oraz 8, celem zwiększenia częstotliwości kursowania linii do terenów rekreacyjnych oraz pływalni Start w Cygańskim Lesie. Rozkłady jazdy linii zostały skoordynowane na wspólnych odcinkach tras pomiędzy przystankami Hotel Prezydent – Armii Krajowej Szpital Wojewódzki – 3 Maja Dworzec.
Nowe rozkłady jazdy są już dostępne w aplikacji OnTime oraz na stronie rozklady.bielsko.pl
Aby wyszukać nowy rozkład jazdy, należy wybrać numer linii, kliknąć na konkretny przystanek, a następnie wybrać z kalendarza datę 2 lipca.
Nowe tabelaryczne rozkłady jazdy ważne od 2 lipca br.:
linia nr 1 – kierunek: Cygański Las
linia nr 1 – kierunek: Os. Beskidzkie
linia nr 1 – pozostałe przystanki
linia nr 8 – kierunek: Karbowa Hala Sportowa
linia nr 8 – kierunek: Warszawska Dworzec
linia nr 8 – pozostałe przystanki
Dodatkowo przypominamy o obowiązujących w dni robocze wakacyjne ograniczeniach w kursowaniu autobusów na liniach nr 6, 12, 24, 27, 28, 31, 35L, 56, 57 oraz zawieszeniu kursowania linii D (od 27 czerwca 2022 r.). Informacje o godzinach odjazdów są zamieszczone w obowiązujących rozkładach jazdy na przystankach, w zakładce Rozkład jazdy do wydruku w tabeli Dni robocze wakacyjne oraz w aplikacji OnTime (wybór daty z kalendarza: od 1 lipca).

źródło/foto UM Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt