W Żywcu będzie jeszcze więcej korków. Od poniedziałku kolejne utrudnienia.

foto. żywiec112

Od wczoraj trwa remont na moście Widzyka w Żywcu, to powoduje znaczne korki w mieście. Niestety, od poniedziałku dojdą kolejne utrudnienia. Zaplanuj swoją podróż z wyprzedzeniem, aby uniknąć skutków remontu.

Kolejne utrudnienia w Żywcu - trzeba się przygotować na korki

13 Listopada
Początek utrudnień związanych z remontem drogi wojewódzkiej 948 między Kobiernicami a Żywcem. Od godziny 8:00 do 16:00 zamknięte zostaną ulice Oczkowska i Nad Jeziorem, uniemożliwiając dojazd do drogi wojewódzkiej.

14 Listopada
Między godziną 8:00 a 18:00 zamknięta będzie droga wojewódzka na odcinku od kościoła pw. św. Maksymiliana Kolbego do ronda w Oczkowie.

Po tych dwóch dniach, 15 i 16 listopada będą wytchnieniem dla kierowców.

17 Listopada
Drogowcy zajmą się drogą wojewódzką na odcinku od mostu nad Wilczym Jarem do ronda w Oczkowie. Droga w tym miejscu będzie zamknięta od 8:00 do 19:00.

18 Listopada
Zamknięcie ulic Oczkowska i Nad Jeziorem na dojazdach do drogi wojewódzkiej. Tego dnia utrudnienia potrwają od 8:00 do 16:00.

W wymienionych dniach i godzinach drogowcy będą wykonywać  roboty bitumiczne, na całej szerokości jezdni. Jeżeli pogoda będzie kiepska, utrudnienia mogą potrwać dłużej. Pamiętaj, że warunki atmosferyczne mogą wpłynąć na harmonogram prac, więc trzeba być gotowym na ewentualne zmiany.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt